#14 as noriu
Mama, ačiū tau, - kad nepasidarei aborto.
Anonimas
4520
Anonimas
4833
#14 As noriu pamatyt :(
Anonimas
5020
Manau, kad yra baisesnių dalykų už abortą. Pavyzdžiui šito vaiko būsima gyvenimo kokybė..
Anonimas
5021
gal nori pamatyti si vaika paaugusi?? as turiu fotke... geriau nenorek.. :D
Anonimas
5021
Cia vistiek netikras :)
Anonimas
5021
#8 jei Michael Jackson more vos spalva odos bekeiciant Tai sit am be sansu motherfuckers
Anonimas
5021
#8 šventas naivume...
Anonimas
5021
Nepamastot, kad paaugus vaikui bus galima plastine operacija padaryt? :?
Anonimas
5021
Atimt givybe lengva o isaugot sunku.... Kaip tik neigamus zmones labiau vertina gyvenima ir daugiau pasiekia nei sveiki zmones.
Anonimas
5021
Blyn.negrazu,bet manau tokius TIK abortuoti.Jo gyvenimas butu siaubingas.
Anonimas
5021
ble ble :D :D :D :D
MarciusUSA
5021
Teisingai :) tiek juodas humoras, tiek ryškiai žiauri teisybė. Gera demotyvacija
C11
5021
Žiauriai gera demotyvacija. Riebus pliusas ir atsakas visiems kurie yra prieš abortą. Kartais to reikia, nes ir tėvams ir pačiam vaikui bus sugadintas gyvenimas. Deja, bet taip jau yra.
Anonimas
5022
blyn, nebutum Tautvis... :D
Anonimas
5022
:D :D
|

