www.videopasaulis.lt/video/16423/be-tabu-zvonkaus-linkejimai-vladeliui.html
Lietuviai - buvo ir bus geriausi poetai...
Anonimas
5577
Rokelisc
5603
:D
Anonimas
5608
:D
Anonimas
5614
;D ;D va cia tai gabalas geras :D
Anonimas
5619
Jo, Zvonkus kompozitorius tikrai zemo intelekto ane? KaiP tau man atrodo tokiam vunderkindui ar vunderkindei baigusiai 7 kl., tai tikrai per anksti lygiuot intelektus. pasikelk pirma savaji nuo 50
Anonimas
5619
Tag'as.. :D
Anonimas
5620
nėra ką ir bepasakyti... rodo savo žemą intelektą
Anonimas
5620
Kas skaito tas storas :D
Anonimas
5622
girtų paistalai juk. net nejuokinga:)
Anonimas
5623
Seeeenas, bet geras
Teenagor
5623
;D
Anonimas
5624
Tas zvonkus tai asilas vapse kazkoks ;D
Anonimas
5624
#2 mes girdim ;] nereik rasinet ;)
Cutekitty
5624
xD
Anonimas
5624
:D:D:D:D:D:D:D
DeemO
5624
Fainai... Pavare ir apvare... xD
Anonimas
5624
Asmeniskai tau - Sia kaledu nakty tylia, valink nx tu debile :D
Anonimas
5624
kažkokia nesąmonė...
|

