Kartais - geriau melas negu tiesa.

2011.02.03 Anonimas
  • 230
17
pinokis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Jau verčiau daug meluotų tas berniukas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
;D nu jai jis perdaug meluos jam i kelnes nebetilps ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Eikti daime kurva gal emo koki idek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
šlamštas. dėkit normalias demo, o ne rodykit savo iškrypimą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
zip fm :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
omg :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Lovoje (jau prie reikalo):
- myli mane?
-Gal kitą kart paklausk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Noriuu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
nesveikas!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
ooo taip meluok man daugiau ;D
Nuotraukos nėra
Shokoladomane 5621    
Jei cia ne tattoo tai gal pasakysi kad nupiesta ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
ce ne tatoo:) cia tipo menas :D
Nuotraukos nėra
Shokoladomane 5621    
kai skausmas turejo but darant tattoo ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Buratinas usu nenusiskutes ciuvelis :P
Nerimtas 5621    
Va va gera demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Čia tai demotyvacija su "ilga" mintim :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
meluosi uzzzaugs nosis o daba ??
Grįžti į viršų