Krizė... - net karvės ją pajuto

2009.11.24 AnimePsycho
  • 81
20
Krizė...



Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
masturbuojas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
nijokia ji ne alkana sveika zvali matet kaip pasoko, be to zymeta, o pap ciulpe nes niekas nepamelze, pas mano diedukus taip buna kad ant viso kaimo staugia jei laiku neateini...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
gaila gyvūnėlio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
Baisu , ir dar filmuoja , koks izulumas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
Negi ematot, kad tos karvės nieks neprižiūri?? Žiauru žiūrėt, gi vieni kaulai, o jos niekas nemelžia ir dėl to jai skauda... Gal net valgyt nori. Dievaži, gal ir atrodo kai kam juokinga, bet man tai baisu.. :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5957    
Nepatiko man sis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
paziurekit 0:34 kai ziauriai nusikramciusi ta karve papa tj bbd ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6044    
Karve ciulpe sau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6047    
Oi miestieciai jus.. Nesuprantat, kad jai skauda kai laiku nepamelzia. Kai budavau pas mociute kaime, man paaiskino, kodel atejus laikui melsti (anksti ryte, ir dar vakarop jei gera veisle ir du kart pieno duoda) jos pradeda mukti. O si isradinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6051    
Seip idomiai : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6057    
jo xD
crash 6058    
Prie ko čia karvė ir pc ? Keep focus, people !
darka 6058    
jei nesugebi pc sutvarkyti, tai galiu padeti :D
AnimePsycho 6059    
darka tu siaip pasilaikyk savo rupesti del mano rasymo sau, nes man, atvirai paskius, nusisvilpt ant to, kad tau kliuva jog pas mane jie nesiraso...
darka 6059    
AnimePsycho, tai turiu ka pasakyti todel ir sakau :)
Nejaugi toks lamukas, kad negali sau LT simbolius sutvarkyti? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6059    
Graudu bežiūrint...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6059    
:<
Beje, karvutėms taip tenka daryti, kai jų laiku nepamelžia - antraip pienas labai tempia tešmenį ir joms siaubingai skauda.
osho 6059    
uzliete...
AnimePsycho 6060    
Jei tiek teturi pasakyt geriau nesakyk nieko. Pas mane, del kazkokios neaiskios priezasties, neina ivest lietuvisku rasmenu.
darka 6060    
Išmok pagaliau rašyti lietuviškai :)
Grįžti į viršų