paaiskinkit- nu atsitrenke lektuvas
09.11 - Štai kur Osamos įkvėpimas
Anonimas
5412
Anonimas
5412
nesuprantu :D
Anonimas
5840
:D
Marko
5875
Žiaurokas
Anonimas
5883
As ziurejau dokumentini pasirodo visoi S.amerikoi buvo like tik keli naikintuvai kiti buvo parade... Is vis jau kai pamate kad lektuvai arteja link miesto turejo juos numus. sitie dangoraiziai buvo pretekstas pradet kara pries visus situos musulmonus. Nors is tikruju tai cia amerika padare salygas tam.
Anonimas
5954
karottes, filmas vadinosi "Zeitgeist"
Anonimas
5958
neblogas neblogas Bet visa sita shit ne Osama padare isvis ten buvo ne teroro aktas o tiesiog pati amerika susprogdino situoj savuosius dvynius ;) vat vienas pvz :. (jai netikite galite pasidometi patys) dangoraizei buvo pastayti taip kad jie iskestu lektuvu puolimus ir jaigu ipuole lektuvai tai tikria neturejo visas pastatas sugriut i tik virsus . Yra viena labai geras filmas tik nebepamenu ten visa tiesa apie situos dalykus kad buvo padetots bombos po dangoraizeis ir t.t
Anonimas
5969
nu db ajsku nuo ko viskas prasidejo..
Anonimas
6020
kaip ironiška ;D
Anonimas
6038
:D Linksmai.
Anonimas
6044
eina naciort
Anonimas
6048
per daug ziuru kad butu galima pasijuokt.
|

