va tau ir pasitvirtino :)))))))))))))))))
Komentatorius - Prisi*istų ir prie stulpo
Anonimas
5360
Anonimas
5365
Kas cia per demo bl?
Rocknroll
5365
nu ir demo kuria vai vai vai
Anonimas
5366
Eik jus visi nachuk :D
bambukinis
5366
Kas per fonas, pilkas kažkoks, krč ir šešėlis baltas...
Anonimas
5366
meslas ne domotyvacija
Anonimas
5366
duxiskas stulpas
candy
5366
:patinka:
Anonimas
5366
nepatinka man sitas paveiksliukas
Anonimas
5366
Kas cia per sudas ? :D
|

