Geriau ryte gėda, - nei vakare nuobodu.

2011.10.17 erika0120
  • 60
6
sms, gavames







Nuotraukos nėra
Anonimas 4875    
Ale kokia blondine, net antakiai balti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5364    
#4 geras prikolas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
mane telefas:D aina sau :D:D:D:D:D:D
gitaristas 5365    
man su tokia nuobodu tikrai nebūtų ;)
Nuotraukos nėra
xTiiCoz 5365    
Jo demotyvaciją tai tikrai teisinga. Mano situaciją tokia pati. Bet už tad, kai perskaitai žinutes paskui, kiek prisižvengį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
Nors niekam neįdomu, bet ši demotyvacija atitinka mano dabartinę situaciją.
Grįžti į viršų