Ale kokia blondine, net antakiai balti :D
Geriau ryte gėda, - nei vakare nuobodu.
Anonimas
4875
Anonimas
5364
#4 geras prikolas.
Anonimas
5365
mane telefas:D aina sau :D:D:D:D:D:D
gitaristas
5365
man su tokia nuobodu tikrai nebūtų ;)
xTiiCoz
5365
Jo demotyvaciją tai tikrai teisinga. Mano situaciją tokia pati. Bet už tad, kai perskaitai žinutes paskui, kiek prisižvengį.
Anonimas
5365
Nors niekam neįdomu, bet ši demotyvacija atitinka mano dabartinę situaciją.
|

