Ištikimybė - Kaip bebūtų keista, dažnai jos tenka mokytis iš gyvūnų

2011.09.03 Synecdoche
  • 204
14
suo,pamoka,zmogus,paradoksas







Pauliuzas 5339    
Mokytis reikia ne dažnai, o beveik visada
vincas 5405    
istikimybe ;Pjie kowoja kad apgintu
vincas 5405    
istikimybe ;Pjie kowoja kad apgintu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
#1 Asile, cia zuves Amerikos karys, o Afganistane su sunim jie labai susidraugauja. Tai patylek zyde tu, lisk i krosni ir tupek.
Rufkenas 5405    
Demo nuliūdino, bet komentarai saves the day one more time... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
Kurva bibiagalviai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
#5 A ko tu ten supsais gipse kurva tu.!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
cbb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
Klounai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
prajuokinot. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
#3 o as tave i peciu ikisciau zyde supistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
#1 mirk gaidi, tokiam vafliui kaip tu prisikciau ant kapo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
#1 nu pz geda man del tokiu zmoniu, tiesiog tokiem zmonem nebeturi ka pasakyti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
eina jis nahui, tai kas kad kazkoks bomzas sunpalaikis kuris net kebabams netinkamas tupi prie zydo? oj apsiverksiu tuoj
Grįžti į viršų