#17 Šiaip, tai, ką apibūdinai, yra automobilis... Mašina yra prietaisas, atliekantis tam tikrą paskirtį ir turintis variklį
Informatika - Paraleliniame pasaulyje
Anonimas
4892
Tomax
4905
#16 Žinai kas yra mašina? Jeigu ne, tai tokia transporto priemonė turinti bent keturis ratus, tai ji visai nepanaši į kompiuterį
Anonimas
4914
Mokausi lenkijoj ir noreciau paklausti kas tie kompai (kompiuteriai) ?
Anonimas
4953
mokausi uk ir esu 11toke pas mane mokykloj yra 3 klases po 15 tokiu kompiuteriu plius bibliotekoj :))
Anonimas
4953
#12 ir tas klases atrodo, kad tik siemet irenge, tai nereik dau noret :\
Anonimas
4953
#12 man teko 3 lankytis. 2 is ju yra fmf pilnos lenovo kompiuteriu.. teko girdet, kad dazniausiai leidzia mac'ais naudotis kai vyksta paskaitos apie photoshop, adobe flash ir pns.. berods grafiniu sistemu katedroi.
Anonimas
4954
#4 nu as kolkas buvau tik 2 kompu klasese ir abi jos nebuvo ispudingos. 1 totalus sudas, kitoi dar normaliai lenovo kazkokie pastatyti
Anonimas
4954
#8 kiek zinau, aplinkos inzinerijos fakultete yra. 6 aukste atrodo :\
Anonimas
4954
their just computers whats the big deal
Anonimas
4954
Ir vdu mac klases yra, galiu pasakyt, kad ganetinai panasu i nuotrauka :)
Anonimas
4954
#4 Tikrai ne elektronikos fakultete. Elektronikos fakultete pradėtų mac'us statyt daugelyje laboratorijų, iškart bus akcija #OccupyVGTU
C11
4954
#3 Rašyt išmok, "verslininke".
Anonimas
4954
#3 "nesuprantu bet rašau", jo?
Anonimas
4954
Pas mane mokykloj taip ir yra :D
Anonimas
4954
#2 ka turi tuo omeni? siap siuo metu studijuoju vgtu ir yra ne viena tokia klase su mac kompais..
Anonimas
4954
Cia kaip matau lietuviu logika, jei ipirkt negaliu, reikia stumti. Apple mac OS X kur kas geresni uz vwndowsus. Verslininkai geriausiai tai ivertina.
Anonimas
4954
gerai butu kad cia vgtu
Anonimas
4955
gal cia vgtu daryta nuotrauka?
|

