Gyvenimas - Ne visada būna toks, kokį jį planuoji

2010.03.31 rambynas
  • 258
16
Gyvenimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
O vat ka jus zinot gal jo jam auto izkniso laukt ir jis atsisedo ;D?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
microsoft paint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#12 DAUG geresnė :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#12 sita demotyvacija daug labiau tinka prie sitos foto
mama 5929    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
o kas cia tokio baisaus ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
Reikėtų šitą demotyvaciją pasižiūrėt tada, kai kyla noras atidėt kokį darbą, ar nesimokyt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
nemanau, kad čia jaunuolis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
Siaip neatrodo jis kaip kazkoks vargeta. Lietuvoj kasantras jaunuolis taip atrodo... Tik tiek kad ale sedi prie stulpo per lietu
nobody 5931    
Labai graži nuotrauka. Pačiam žmogui blogai, o skėtį šuniui pasidėjęs.. O demo labai gera, tik, deja, skaudi tiesa. :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
#5 niekas ir nesijuokia. Skaityk emocijas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
4, ir čia tipo žvengt reik, kad gyvunas labiau rūpi? haha, very funny.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
Ne sau, o šuniui skėtį uždėjas:))))
Alchemikas 5931    
Skaudi tiesa. bet taip daznai toks likimas istinka gerus zmones :(
LookAtMe 5931    
Pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
ziauriai demotyvuoja...
Grįžti į viršų