Abejingumas - Gal kartais vertėtų pasielgti kitaip?

2010.03.31 Vaiva
  • 252
14
Abejingumas







zvp 5542    
Vargšas kaktusas.. ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Macintosh drawer.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#9 mestelk nuorodą
Megana.Emilija 5814    
Čia maždaug: Gal vis dėlto Tu apsikabink tą kaktusą ..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
kaip pagailo kaktusiuko ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
man labiau tas patiko kur stovejo vaikinukas su uzrasu 'free hugs' aisku mano atveju butu geriau mergina, bet ideja tikrai gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
xD HUG :D čia tai super
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
O tai gal jie nori be uzraso ir normalios rezoliucijos...?
dr.wombat 5930    
jopstvai roges jei naudojat fire fox ar explorery susikuriat NEW TAB ir keliat piesinuka ir tada isikelia nereikia cia nieko siust tada issisaugai ir issikerpi x)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
parsisiusk xD arba jei nori, atsiūsiu, turiu. Skype - afigenai007
wwestas 5931    
Rimtai, kur šitą piešinuką galima gauti? :) Toks fainas, kad negaliu... :)
LookAtMe 5931    
Piesinukas labai fainas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
:D geras
Grįžti į viršų