O vat ka jus zinot gal jo jam auto izkniso laukt ir jis atsisedo ;D?
Gyvenimas - Ne visada būna toks, kokį jį planuoji
Anonimas
5763
Anonimas
5767
microsoft paint.
Anonimas
5814
#12 DAUG geresnė :)
Anonimas
5866
#12 sita demotyvacija daug labiau tinka prie sitos foto
mama
5926
Anonimas
5926
o kas cia tokio baisaus ?
Anonimas
5927
Reikėtų šitą demotyvaciją pasižiūrėt tada, kai kyla noras atidėt kokį darbą, ar nesimokyt..
Anonimas
5927
nemanau, kad čia jaunuolis.
Anonimas
5927
Siaip neatrodo jis kaip kazkoks vargeta. Lietuvoj kasantras jaunuolis taip atrodo... Tik tiek kad ale sedi prie stulpo per lietu
nobody
5927
Labai graži nuotrauka. Pačiam žmogui blogai, o skėtį šuniui pasidėjęs.. O demo labai gera, tik, deja, skaudi tiesa. :|
Anonimas
5927
#5 niekas ir nesijuokia. Skaityk emocijas.
Anonimas
5927
4, ir čia tipo žvengt reik, kad gyvunas labiau rūpi? haha, very funny.
Anonimas
5927
Ne sau, o šuniui skėtį uždėjas:))))
Alchemikas
5927
Skaudi tiesa. bet taip daznai toks likimas istinka gerus zmones :(
LookAtMe
5927
Pritariu
Anonimas
5928
ziauriai demotyvuoja...
|

