Abejingumas - Gal kartais vertėtų pasielgti kitaip?

2010.03.31 Vaiva
  • 252
14
Abejingumas







zvp 5538    
Vargšas kaktusas.. ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Macintosh drawer.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#9 mestelk nuorodą
Megana.Emilija 5810    
Čia maždaug: Gal vis dėlto Tu apsikabink tą kaktusą ..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
kaip pagailo kaktusiuko ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
man labiau tas patiko kur stovejo vaikinukas su uzrasu 'free hugs' aisku mano atveju butu geriau mergina, bet ideja tikrai gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
xD HUG :D čia tai super
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
O tai gal jie nori be uzraso ir normalios rezoliucijos...?
dr.wombat 5926    
jopstvai roges jei naudojat fire fox ar explorery susikuriat NEW TAB ir keliat piesinuka ir tada isikelia nereikia cia nieko siust tada issisaugai ir issikerpi x)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
parsisiusk xD arba jei nori, atsiūsiu, turiu. Skype - afigenai007
wwestas 5927    
Rimtai, kur šitą piešinuką galima gauti? :) Toks fainas, kad negaliu... :)
LookAtMe 5927    
Piesinukas labai fainas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
:D geras
Grįžti į viršų