Vaikai net nesupranta demo esmes xD aisku, sudus blevyzgot realiai tikrai geriau einas...
Gyvai - mes esam nekokie pašnekovai
Anonimas
5240
Anonimas
5279
gyvai lengviau bendraut
Anonimas
5404
kaip kam , man pvz lengva sneket :))
Anonimas
5616
man gyvai lengviau bendraut, nei per sms..
Anonimas
5685
As nesaunuole :)
Anonimas
5705
jooo :) kartais ;D
Anonimas
5705
#4 tai tu šaunuolis
Anonimas
5705
o man ne, kai prsikalbi labai lengva bendrauti real, nebent ciesinimo zodzius sunkiau rinkti
Anonimas
5705
#1, cia tipo per sms, pc ir t.t. visi buna geri pasnekovai, o realiai nea, nes bijo. Zodziu, failure demo :)
Anonimas
5705
telefonais parašom dauk daugiau,nei pasakydami ką nors akis y akį... :>
Smagus
5705
nesupratau
|

