Atranka - kiekviena organizacija daro ją savaip...

2010.11.14 algimukass
  • 278
16
Atranka







Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#15 ta ir turi omeny sita demo, iskrypeli. pasikoreguok roza
Nuotraukos nėra
Plepys 5700    
Čia juos turbūt moko šaudyt teroristiniams išpuoliams,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Wo cia tai mldc arabelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
pamenu ir as zaisdavau.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Eikit jus su savo nolifinimais. Pomegis ir tiek. Kiekvienas supranta ji savaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
#9 Va CS noliferis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Terrorist win
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
de_nuke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
aTe gaming cia ;)
Edvinas.M 5705    
Istaskai visus per cs ir i teroristus varai su tikru pasaudyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Normaliai. ;D
Nuotraukos nėra
Atomaz 5705    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
cs..;D
povilasq 5705    
blemba gerai čia ;D
Rocknroll 5705    
autorius paranojikas bet kita vertus juokingai cia visai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Spėju viena geriausių demotyvacijų. Juk demotavicijos užrašas turi kilti iš nuotraukos. Pasižiūrėkit amerikos demotivation puslapius. Labai gerai. :D
Grįžti į viršų