Vaikai net nesupranta demo esmes xD aisku, sudus blevyzgot realiai tikrai geriau einas...
Gyvai - mes esam nekokie pašnekovai
Anonimas
5233
Anonimas
5273
gyvai lengviau bendraut
Anonimas
5398
kaip kam , man pvz lengva sneket :))
Anonimas
5610
man gyvai lengviau bendraut, nei per sms..
Anonimas
5679
As nesaunuole :)
Anonimas
5698
jooo :) kartais ;D
Anonimas
5699
#4 tai tu šaunuolis
Anonimas
5699
o man ne, kai prsikalbi labai lengva bendrauti real, nebent ciesinimo zodzius sunkiau rinkti
Anonimas
5699
#1, cia tipo per sms, pc ir t.t. visi buna geri pasnekovai, o realiai nea, nes bijo. Zodziu, failure demo :)
Anonimas
5699
telefonais parašom dauk daugiau,nei pasakydami ką nors akis y akį... :>
Smagus
5699
nesupratau
|

