Atranka - kiekviena organizacija daro ją savaip...

2010.11.14 algimukass
  • 278
16
Atranka







Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#15 ta ir turi omeny sita demo, iskrypeli. pasikoreguok roza
Nuotraukos nėra
Plepys 5693    
Čia juos turbūt moko šaudyt teroristiniams išpuoliams,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Wo cia tai mldc arabelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
pamenu ir as zaisdavau.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Eikit jus su savo nolifinimais. Pomegis ir tiek. Kiekvienas supranta ji savaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#9 Va CS noliferis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Terrorist win
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
de_nuke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
aTe gaming cia ;)
Edvinas.M 5699    
Istaskai visus per cs ir i teroristus varai su tikru pasaudyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Normaliai. ;D
Nuotraukos nėra
Atomaz 5699    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
cs..;D
povilasq 5699    
blemba gerai čia ;D
Rocknroll 5699    
autorius paranojikas bet kita vertus juokingai cia visai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Spėju viena geriausių demotyvacijų. Juk demotavicijos užrašas turi kilti iš nuotraukos. Pasižiūrėkit amerikos demotivation puslapius. Labai gerai. :D
Grįžti į viršų