Juodas humoras seip neturi ribu... tiap kad nesakykit kad per ziauru...
Galvos operacija - Kieša tą jau seniai siūlė
Anonimas
4848
Anonimas
5078
#7 nejuokinga tai nafik lenda cia?
Stileiva
5231
Juokinga, kol pats su sveika (salyginai) galva prie kompo nesamoningas demotyvacijas rasineji. Ir jei tai aukstasis humoras, kai zvengiama is kazkokio pijokelio prie maximos, tai uzuojauta jusu kaukolei...
Anonimas
5232
too soon.. -_-
Anonimas
5232
#7 Jei nejuokinga tai lai nesijuokia, o išgamom vadint nėra reikalo.
Spameris
5232
#5 Prie ko čia nesupranta, gal tiesiog nejuokinga žmogui, nekibk į atlapus iš karto.
Anonimas
5232
das demo is gut !
Anonimas
5232
#3 Nesupranti juodo humoro eik išsiverk po lova, nevykėli.
Anonimas
5232
fail.
Anonimas
5232
isgamu puslapis
zvp
5232
Tu tikrai keliausi į pragarą ;D
|

