Emanuelis Ginobili: - "Tai yra bene silpniausia Lietuvos sudėtis"

2010.09.10 NewYork
  • 192
28
lietuva, lietuva, lietuva







Nuotraukos nėra
Anonimas 4994    
cia foto apie turkijos pasaulio ciampionata kaip suvarem argentina tada zinobilis nelose,bet daug snekejo,kad argentina gavo geriausia varzova,prisisnekejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
AP-GAI-LE-TI-NA !!!!
GraffitiXIX 5653    
teisingai jis savo, čia mes buvome dar silpni, kitais metais būsime daug stipresni ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#20 zn sita.Geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#20 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Visos Simpsonu, Futuramos ir Seimos bico serijos vienoje vietoje - nemokamai!!! www.simpson.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
owned
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
#21 prajuokinai :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Argentinos krepšinio rinktinė, po nesėkmingai pasibaigusio pasaulio krepšinio čempionato ketvirtfinalio, aplankė Stambulo vaikų namus:- Liūdna buvo žiūrėti į tas nerimo kupinas akis, pasimetusius veidus, kuriuose atsispindėjo nežinojimas, kas jų laukia ateityje, – prisimindamas susitikimą kalbėjo penkerių metukų Ahmedas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
# Tai vaikas ciuju :D Nesupranta.. Pamate kad kaskas pasake any Lietuvos silpniausia ir sako "uzsiciaupk" Demotyvacija n-16 bent jau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Kuo labiau nuvertina tuo geriau, nes tada būna, kaip buvo vakar :))
Nuotraukos nėra
vandal 5770    
Nu joo :D Nuvertino sakyciau mus :)))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
nu bet ir kalbos kultūra silpnoka. "silpniausia Lietuvos sudėtis". Skamba taip, lyg pati mūsų šalis, o ne krepšinio rinktinė turėtų kažkokią sudėtį. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
jis tikras anglijos lietuvis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
FAG
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Emanueli, užsičiaupk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Emanueli Ginobili:
IN YOUR FACE :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
bene silpniausia :)))))))))))))))))))))))) oh yeah, rlly
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
galvojo kad Anglijoje lietuviai nemoka losti kashes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
In your face manu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
seip sita "silpniausia" sudetis tvarko visus geriau nei "stipriausia" , reik susimastyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
nu;D tai kaip dave jiem tai nesuprato is kur imas;D
Senttel 5770    
jau uzpiso tos jusu demotyvacijos tas pats per ta pati..
Nuotraukos nėra
always8teen 5771    
niekaip :D
Spameris 5771    
TAI KAIP PATVARKYTŲ STIPRIAUSIA?
Nuotraukos nėra
always8teen 5771    
:D
Hack4game 5771    
Jojo , ta pati silpniausia.
Grįžti į viršų