Argentina jau žino... - jog krepšinis žaidžiamas ne su futbolo kamuoliu.

2010.09.10 Justulis
  • 144
14
argentina,lietuva,10485,rabarbaras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
#12 im with u, bro
#13 o tu panašus į šūdo krūvą, geriau susidegink :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
#12,
1. Nerek ir taip girdim
2. Krepsinio kamuoliai svarus
3. Esi panasus i lenka
4. Nestumk ant kasio jei jo net loses nesi
5. Mes uz LIETUVA!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5465    
KREPSINIS YRA DUXU ZAIDIMAS,FULE LOSIA TIK KIETI ZMONES O KAS NERA KIETI TIE KAZKOKI SMIRDANTI KAMUOLI METO I KAZKOKI LANKA SUPLYSUSI NX O FUTBOLE NORS SPORTUOT GALI O KREPSINIS TAI PATYLIU LIETUVA KRV TAM KREPSINIUI DAUGIAU SKIRIA NEGU PACIAI LIETUVAI O FUTBOLUI KRV STADIONAS NX KAIP......AISKU NESAKAU SERGU UZ LIETUVIUS BET NIEKADA NESU LOSES IR NESU ZIUREJES KREPSINIO SUPISTO.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#9 tau gal tik ir žaidimas,o kitiem gyvenimas. : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Eik tu sau! Kai ilgai žiūri atrodo, kad tas kamuolys tikras! 3D VALDO!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Per tv krepsinis, per neta krepsinis, per radija krepsinis, visur tik tai..isproteti galima:D o tai tik zaidimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
#5 o tu darbo blet ishvis neturi supistas bomze.
#4 true , true ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Tai zinokit , kad airijoje mes visi sirgom uz LIETUVA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
ir futbolistai i krepsininkai ketvirfinalyje iskrito.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
#3 Eik tu ANGLIJA ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
mes zinome kad Anglijoje lietuviai musu nepalaike, nes turejo dirbti sudina darba...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Mes visi zinom kad Krepinis yra sudas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Usisot nx stumt ant argentinos, kas 5 demo dabar bus su tokiu sudu...
Hack4game 5771    
Tinklinį jie žaide blet . mokyklinį.. LAIMĖJOM .................................. LAIMĖJOM
Grįžti į viršų