Va cia ir pasigincysiu, visada per daile daugiausiai pripiesiu.
Dailė - Vienintelė pamoka, per kurią nesinori piešti
Anonimas
5511
Anonimas
5764
butent . kitu pamokų sąsviuniai visi išpaišyti o dailės tuščia ;D
Anonimas
5765
true, true ;D
Anonimas
5766
Geraaas .;D
Anonimas
5830
patiko :D
Anonimas
5837
labai geras. :)
Anonimas
5846
geeras šitas :D
Anonimas
5858
Labiausiai noris piesti per matieka, liausiu :D
Anonimas
5858
TRUE
Kristea
5862
Šitas geras ;D* +5
Anonimas
5865
so true
chzarija
5885
as megstu piesti
Anonimas
5890
jo:D
J0keris
5924
Tiesa;D
Zhaniukas
5925
Super pataikė ;D
Anonimas
5935
Užskaitau. :D
Anonimas
5935
;D cia tiksliai i desimtuka :D
Anonimas
5935
tiesa
Anonimas
5936
Cloudmaker - sakoma mano "arkliukas", o ne "šuniukas" :)
Anonimas
5936
geras :)
cloudmaker
5936
O man dailė kaip tik ta vieta, kurioje paima noras piešti - tas dažų kvapas, bendra veikla ir teplionės 'mano šuniukas' :)
Anonimas
5936
100% tiesiai į taikinį :D
Nyctereutes
5936
antilop, kuo tau ta nuotrauka nepatinka?
Anonimas
5936
Mintis gera. Nuotrauka netinka.
J0keris
5936
+5
Pokstininkas
5937
True, true :]
Anonimas
5937
Tikrai taip, ypač kai reikia piešti tai ko visai nenori.
Anonimas
5937
uzskaitau
|

