Cigaretės - O vaikystėje sakydavai, jog nerūkysi

2010.03.22 Anonimas
  • 184
60
cigaretes,rukymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
sakydavai kad nerukysi, gryzes namo poto kai su draugais po balkonais dumelio patraukei ir kad kvapo nebutu kelis pakelius Tic-Tac isimetes .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Viskas yra cool, nerukau, negeriu, nesisvaiginu, reikia valios turet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
Kai buvau maza sakiau, kad negersiu nerukysiu nevartosiu narkotiku. Ir man pavyko tik liudziu del to kad sesei vos 8 metukai o ji jau ruko
Isvykau112 5616    
Turbūt nėra tokio kuris nebūtu to sakęs, aš irgi tą sakiau, bet...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
Sakiau, ir ką? Valios turiu ir nerukau.
Nuotraukos nėra
zDon 5717    
tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Seni, geri laikai buvo, Einu parukyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
#52 kai ;D dabar visada taip sakysiu ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
aki :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Kaip pirstu i kai
OoS 5769    
O aš nesakiau ir šieną arba laikraščius rūkydavau :|
ninadalala32 5769    
Joo,as ir taip sakiau. O dbr kas? Su draugais visada traukiam..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
as ir taip sakiau...kad niekada niekada....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
o ash sakiau kad negersiu nerukysiu ir narkotinu nevartosiu, o dabar geriu rukau ir zole putu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Visishkaj teisingai ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#42 blemba, rimtai :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Sakiau, kad negersiu ir nerukysiu, o dabar :D
Nuotraukos nėra
helldude 5817    
nerukiau ir jau neberukysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Aš eniau rūkančius keikiau, o dabar pats rūkau :/
minjo 5830    
ir nerukau :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
sakiau ka negersiu kaip tevas dar...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
ir vis dar tęsiu savo pažadą.:P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
nerūkau :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
aina nx ;D
Kristea 5862    
Tiesa tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Demotyvacija nera lieva del to jog kai kurie is jusu neruko ;D Aisku rukantys geriau supranta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
jo cia tikrai tiesa.. atsimenu kai kiemo draugas sake kad jo tevai neruko tai ir jis nerukys... bet dabar dumija kaip reikiant..
kasiakas 5881    
#30 as kekviena savaitgaly sakau kad nebegersiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
Gryna tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5883    
as ir dabar nerukau
sch 5884    
sakydavau kad ir negersiu :D
Rimtautaso 5884    
Teisybe :)
chzarija 5885    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Sakiau, sakiau... ;(
Nuotraukos nėra
Linciukas99 5910    
jai nori tai ir nerukai nors pats nesenai meciau :) #21 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Nerukau ir dabar... Ir ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
bandžiau, nebandau, ir nebebandysiu, nes vos nenumiriau...
Heretic 5921    
Nesakiau bet rukysiu ! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
cia dziku ir lervu kiausineliai prideti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
sakiau: nerukysiu, negersiu, ir ish viso nesuprasdavau kaip galima weed rukt. Dabar suprantu xD (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
tiesa :)
Mantas4 5933    
Ble... totaliai demotyvuoja, jau gal pusmetis kaip nerūkau, nors kai buvau mažas su seneliu traukdamas nepridegtą sakiau, kad niekad nerūkysiu :-]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
grynai tiesa...:D mano atzvilgiu...
Viilius 5935    
Rūkau ir rūkysiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
nesakiau ir nerukau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
Sakem ir negersim...
indigokid 5936    
;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
Kartą pabandžiau, taip ir mečiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
na kaip sakiau taip ir sakau, tik per tusus nebent pripises papesu bet tik gatavas tai cia nesiskaito :D
(50-60)
Grįžti į viršų