sakydavai kad nerukysi, gryzes namo poto kai su draugais po balkonais dumelio patraukei ir kad kvapo nebutu kelis pakelius Tic-Tac isimetes .
Cigaretės - O vaikystėje sakydavai, jog nerūkysi
Anonimas
5489
Anonimas
5511
Viskas yra cool, nerukau, negeriu, nesisvaiginu, reikia valios turet.
Anonimas
5581
Kai buvau maza sakiau, kad negersiu nerukysiu nevartosiu narkotiku. Ir man pavyko tik liudziu del to kad sesei vos 8 metukai o ji jau ruko
Isvykau112
5616
Turbūt nėra tokio kuris nebūtu to sakęs, aš irgi tą sakiau, bet...
Anonimas
5712
Sakiau, ir ką? Valios turiu ir nerukau.
zDon
5717
tiesa ;D
Anonimas
5741
Seni, geri laikai buvo, Einu parukyt :D
Anonimas
5743
#52 kai ;D dabar visada taip sakysiu ;]
Anonimas
5743
aki :D
Anonimas
5743
Kaip pirstu i kai
OoS
5769
O aš nesakiau ir šieną arba laikraščius rūkydavau :|
ninadalala32
5769
Joo,as ir taip sakiau. O dbr kas? Su draugais visada traukiam..
Anonimas
5772
as ir taip sakiau...kad niekada niekada....
Anonimas
5777
o ash sakiau kad negersiu nerukysiu ir narkotinu nevartosiu, o dabar geriu rukau ir zole putu. :D
Anonimas
5787
Visishkaj teisingai ;]
Anonimas
5807
#42 blemba, rimtai :/
Anonimas
5807
Sakiau, kad negersiu ir nerukysiu, o dabar :D
helldude
5817
nerukiau ir jau neberukysiu
Anonimas
5821
Aš eniau rūkančius keikiau, o dabar pats rūkau :/
minjo
5830
ir nerukau :P
Anonimas
5847
sakiau ka negersiu kaip tevas dar...
Anonimas
5857
ir vis dar tęsiu savo pažadą.:P
Anonimas
5858
nerūkau :|
Anonimas
5862
aina nx ;D
Kristea
5862
Tiesa tiesa ;D
Anonimas
5863
Demotyvacija nera lieva del to jog kai kurie is jusu neruko ;D Aisku rukantys geriau supranta.
Anonimas
5867
jo cia tikrai tiesa.. atsimenu kai kiemo draugas sake kad jo tevai neruko tai ir jis nerukys... bet dabar dumija kaip reikiant..
kasiakas
5881
#30 as kekviena savaitgaly sakau kad nebegersiu :D
Anonimas
5881
Gryna tiesa ;D
Prancuzasgnk
5883
as ir dabar nerukau
sch
5884
sakydavau kad ir negersiu :D
Rimtautaso
5884
Teisybe :)
chzarija
5885
aha
Anonimas
5900
Sakiau, sakiau... ;(
Linciukas99
5910
jai nori tai ir nerukai nors pats nesenai meciau :) #21 pritariu
Anonimas
5912
Nerukau ir dabar... Ir ka?
Anonimas
5917
bandžiau, nebandau, ir nebebandysiu, nes vos nenumiriau...
Heretic
5921
Nesakiau bet rukysiu ! xD
Anonimas
5922
cia dziku ir lervu kiausineliai prideti
Anonimas
5931
sakiau: nerukysiu, negersiu, ir ish viso nesuprasdavau kaip galima weed rukt. Dabar suprantu xD (y)
Anonimas
5932
tiesa :)
Mantas4
5933
Ble... totaliai demotyvuoja, jau gal pusmetis kaip nerūkau, nors kai buvau mažas su seneliu traukdamas nepridegtą sakiau, kad niekad nerūkysiu :-]
Anonimas
5933
grynai tiesa...:D mano atzvilgiu...
Viilius
5935
Rūkau ir rūkysiu ;D
Anonimas
5936
nesakiau ir nerukau :D
Anonimas
5936
Sakem ir negersim...
J0keris
5936
www.demotyvacija.lt/impossible-is-nothing-1236650.html
indigokid
5936
;x
Anonimas
5936
Kartą pabandžiau, taip ir mečiau :)
Anonimas
5936
na kaip sakiau taip ir sakau, tik per tusus nebent pripises papesu bet tik gatavas tai cia nesiskaito :D
|

