Dailė - Vienintelė pamoka, per kurią nesinori piešti

2010.03.22 Alfonsas
  • 274
28
daile,piesimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
Va cia ir pasigincysiu, visada per daile daugiausiai pripiesiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
butent . kitu pamokų sąsviuniai visi išpaišyti o dailės tuščia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
true, true ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Geraaas .;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
labai geras. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
geeras šitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Labiausiai noris piesti per matieka, liausiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
TRUE
Kristea 5865    
Šitas geras ;D* +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
so true
chzarija 5888    
as megstu piesti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
jo:D
J0keris 5927    
Tiesa;D
Zhaniukas 5928    
Super pataikė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Užskaitau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
;D cia tiksliai i desimtuka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Cloudmaker - sakoma mano "arkliukas", o ne "šuniukas" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
geras :)
cloudmaker 5939    
O man dailė kaip tik ta vieta, kurioje paima noras piešti - tas dažų kvapas, bendra veikla ir teplionės 'mano šuniukas' :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
100% tiesiai į taikinį :D
Nyctereutes 5939    
antilop, kuo tau ta nuotrauka nepatinka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Mintis gera. Nuotrauka netinka.
J0keris 5939    
+5
Pokstininkas 5939    
True, true :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
Tikrai taip, ypač kai reikia piešti tai ko visai nenori.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
uzskaitau
Grįžti į viršų