Va cia ir pasigincysiu, visada per daile daugiausiai pripiesiu.
Dailė - Vienintelė pamoka, per kurią nesinori piešti
Anonimas
5514
Anonimas
5767
butent . kitu pamokų sąsviuniai visi išpaišyti o dailės tuščia ;D
Anonimas
5768
true, true ;D
Anonimas
5769
Geraaas .;D
Anonimas
5833
patiko :D
Anonimas
5840
labai geras. :)
Anonimas
5849
geeras šitas :D
Anonimas
5861
Labiausiai noris piesti per matieka, liausiu :D
Anonimas
5861
TRUE
Kristea
5865
Šitas geras ;D* +5
Anonimas
5868
so true
chzarija
5888
as megstu piesti
Anonimas
5893
jo:D
J0keris
5927
Tiesa;D
Zhaniukas
5928
Super pataikė ;D
Anonimas
5938
Užskaitau. :D
Anonimas
5938
;D cia tiksliai i desimtuka :D
Anonimas
5938
tiesa
Anonimas
5939
Cloudmaker - sakoma mano "arkliukas", o ne "šuniukas" :)
Anonimas
5939
geras :)
cloudmaker
5939
O man dailė kaip tik ta vieta, kurioje paima noras piešti - tas dažų kvapas, bendra veikla ir teplionės 'mano šuniukas' :)
Anonimas
5939
100% tiesiai į taikinį :D
Nyctereutes
5939
antilop, kuo tau ta nuotrauka nepatinka?
Anonimas
5939
Mintis gera. Nuotrauka netinka.
J0keris
5939
+5
Pokstininkas
5939
True, true :]
Anonimas
5940
Tikrai taip, ypač kai reikia piešti tai ko visai nenori.
Anonimas
5940
uzskaitau
|

