sakydavai kad nerukysi, gryzes namo poto kai su draugais po balkonais dumelio patraukei ir kad kvapo nebutu kelis pakelius Tic-Tac isimetes .
Cigaretės - O vaikystėje sakydavai, jog nerūkysi
Anonimas
5491
Anonimas
5514
Viskas yra cool, nerukau, negeriu, nesisvaiginu, reikia valios turet.
Anonimas
5584
Kai buvau maza sakiau, kad negersiu nerukysiu nevartosiu narkotiku. Ir man pavyko tik liudziu del to kad sesei vos 8 metukai o ji jau ruko
Isvykau112
5619
Turbūt nėra tokio kuris nebūtu to sakęs, aš irgi tą sakiau, bet...
Anonimas
5715
Sakiau, ir ką? Valios turiu ir nerukau.
zDon
5720
tiesa ;D
Anonimas
5744
Seni, geri laikai buvo, Einu parukyt :D
Anonimas
5746
#52 kai ;D dabar visada taip sakysiu ;]
Anonimas
5746
aki :D
Anonimas
5746
Kaip pirstu i kai
OoS
5772
O aš nesakiau ir šieną arba laikraščius rūkydavau :|
ninadalala32
5772
Joo,as ir taip sakiau. O dbr kas? Su draugais visada traukiam..
Anonimas
5775
as ir taip sakiau...kad niekada niekada....
Anonimas
5780
o ash sakiau kad negersiu nerukysiu ir narkotinu nevartosiu, o dabar geriu rukau ir zole putu. :D
Anonimas
5790
Visishkaj teisingai ;]
Anonimas
5810
#42 blemba, rimtai :/
Anonimas
5810
Sakiau, kad negersiu ir nerukysiu, o dabar :D
helldude
5820
nerukiau ir jau neberukysiu
Anonimas
5824
Aš eniau rūkančius keikiau, o dabar pats rūkau :/
minjo
5833
ir nerukau :P
Anonimas
5850
sakiau ka negersiu kaip tevas dar...
Anonimas
5860
ir vis dar tęsiu savo pažadą.:P
Anonimas
5861
nerūkau :|
Anonimas
5865
aina nx ;D
Kristea
5865
Tiesa tiesa ;D
Anonimas
5866
Demotyvacija nera lieva del to jog kai kurie is jusu neruko ;D Aisku rukantys geriau supranta.
Anonimas
5870
jo cia tikrai tiesa.. atsimenu kai kiemo draugas sake kad jo tevai neruko tai ir jis nerukys... bet dabar dumija kaip reikiant..
kasiakas
5884
#30 as kekviena savaitgaly sakau kad nebegersiu :D
Anonimas
5884
Gryna tiesa ;D
Prancuzasgnk
5886
as ir dabar nerukau
sch
5887
sakydavau kad ir negersiu :D
Rimtautaso
5887
Teisybe :)
chzarija
5888
aha
Anonimas
5903
Sakiau, sakiau... ;(
Linciukas99
5913
jai nori tai ir nerukai nors pats nesenai meciau :) #21 pritariu
Anonimas
5915
Nerukau ir dabar... Ir ka?
Anonimas
5920
bandžiau, nebandau, ir nebebandysiu, nes vos nenumiriau...
Heretic
5924
Nesakiau bet rukysiu ! xD
Anonimas
5925
cia dziku ir lervu kiausineliai prideti
Anonimas
5934
sakiau: nerukysiu, negersiu, ir ish viso nesuprasdavau kaip galima weed rukt. Dabar suprantu xD (y)
Anonimas
5935
tiesa :)
Mantas4
5936
Ble... totaliai demotyvuoja, jau gal pusmetis kaip nerūkau, nors kai buvau mažas su seneliu traukdamas nepridegtą sakiau, kad niekad nerūkysiu :-]
Anonimas
5936
grynai tiesa...:D mano atzvilgiu...
Viilius
5938
Rūkau ir rūkysiu ;D
Anonimas
5939
nesakiau ir nerukau :D
Anonimas
5939
Sakem ir negersim...
J0keris
5939
www.demotyvacija.lt/impossible-is-nothing-1236650.html
indigokid
5939
;x
Anonimas
5939
Kartą pabandžiau, taip ir mečiau :)
Anonimas
5939
na kaip sakiau taip ir sakau, tik per tusus nebent pripises papesu bet tik gatavas tai cia nesiskaito :D
|

