Va cia ir pasigincysiu, visada per daile daugiausiai pripiesiu.
Dailė - Vienintelė pamoka, per kurią nesinori piešti
Anonimas
5515
Anonimas
5768
butent . kitu pamokų sąsviuniai visi išpaišyti o dailės tuščia ;D
Anonimas
5769
true, true ;D
Anonimas
5770
Geraaas .;D
Anonimas
5834
patiko :D
Anonimas
5841
labai geras. :)
Anonimas
5850
geeras šitas :D
Anonimas
5861
Labiausiai noris piesti per matieka, liausiu :D
Anonimas
5862
TRUE
Kristea
5866
Šitas geras ;D* +5
Anonimas
5869
so true
chzarija
5889
as megstu piesti
Anonimas
5893
jo:D
J0keris
5928
Tiesa;D
Zhaniukas
5929
Super pataikė ;D
Anonimas
5939
Užskaitau. :D
Anonimas
5939
;D cia tiksliai i desimtuka :D
Anonimas
5939
tiesa
Anonimas
5940
Cloudmaker - sakoma mano "arkliukas", o ne "šuniukas" :)
Anonimas
5940
geras :)
cloudmaker
5940
O man dailė kaip tik ta vieta, kurioje paima noras piešti - tas dažų kvapas, bendra veikla ir teplionės 'mano šuniukas' :)
Anonimas
5940
100% tiesiai į taikinį :D
Nyctereutes
5940
antilop, kuo tau ta nuotrauka nepatinka?
Anonimas
5940
Mintis gera. Nuotrauka netinka.
J0keris
5940
+5
Pokstininkas
5940
True, true :]
Anonimas
5940
Tikrai taip, ypač kai reikia piešti tai ko visai nenori.
Anonimas
5940
uzskaitau
|

