Cigaretės - O vaikystėje sakydavai, jog nerūkysi

2010.03.22 Anonimas
  • 184
60
cigaretes,rukymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
sakydavai kad nerukysi, gryzes namo poto kai su draugais po balkonais dumelio patraukei ir kad kvapo nebutu kelis pakelius Tic-Tac isimetes .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
Viskas yra cool, nerukau, negeriu, nesisvaiginu, reikia valios turet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Kai buvau maza sakiau, kad negersiu nerukysiu nevartosiu narkotiku. Ir man pavyko tik liudziu del to kad sesei vos 8 metukai o ji jau ruko
Isvykau112 5620    
Turbūt nėra tokio kuris nebūtu to sakęs, aš irgi tą sakiau, bet...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Sakiau, ir ką? Valios turiu ir nerukau.
Nuotraukos nėra
zDon 5721    
tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Seni, geri laikai buvo, Einu parukyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#52 kai ;D dabar visada taip sakysiu ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
aki :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Kaip pirstu i kai
OoS 5773    
O aš nesakiau ir šieną arba laikraščius rūkydavau :|
ninadalala32 5773    
Joo,as ir taip sakiau. O dbr kas? Su draugais visada traukiam..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
as ir taip sakiau...kad niekada niekada....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
o ash sakiau kad negersiu nerukysiu ir narkotinu nevartosiu, o dabar geriu rukau ir zole putu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Visishkaj teisingai ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#42 blemba, rimtai :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Sakiau, kad negersiu ir nerukysiu, o dabar :D
Nuotraukos nėra
helldude 5821    
nerukiau ir jau neberukysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Aš eniau rūkančius keikiau, o dabar pats rūkau :/
minjo 5834    
ir nerukau :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
sakiau ka negersiu kaip tevas dar...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
ir vis dar tęsiu savo pažadą.:P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
nerūkau :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
aina nx ;D
Kristea 5866    
Tiesa tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Demotyvacija nera lieva del to jog kai kurie is jusu neruko ;D Aisku rukantys geriau supranta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
jo cia tikrai tiesa.. atsimenu kai kiemo draugas sake kad jo tevai neruko tai ir jis nerukys... bet dabar dumija kaip reikiant..
kasiakas 5885    
#30 as kekviena savaitgaly sakau kad nebegersiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Gryna tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5887    
as ir dabar nerukau
sch 5888    
sakydavau kad ir negersiu :D
Rimtautaso 5888    
Teisybe :)
chzarija 5889    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
Sakiau, sakiau... ;(
Nuotraukos nėra
Linciukas99 5913    
jai nori tai ir nerukai nors pats nesenai meciau :) #21 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Nerukau ir dabar... Ir ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
bandžiau, nebandau, ir nebebandysiu, nes vos nenumiriau...
Heretic 5925    
Nesakiau bet rukysiu ! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
cia dziku ir lervu kiausineliai prideti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
sakiau: nerukysiu, negersiu, ir ish viso nesuprasdavau kaip galima weed rukt. Dabar suprantu xD (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
tiesa :)
Mantas4 5937    
Ble... totaliai demotyvuoja, jau gal pusmetis kaip nerūkau, nors kai buvau mažas su seneliu traukdamas nepridegtą sakiau, kad niekad nerūkysiu :-]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
grynai tiesa...:D mano atzvilgiu...
Viilius 5939    
Rūkau ir rūkysiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
nesakiau ir nerukau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Sakem ir negersim...
indigokid 5939    
;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Kartą pabandžiau, taip ir mečiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
na kaip sakiau taip ir sakau, tik per tusus nebent pripises papesu bet tik gatavas tai cia nesiskaito :D
(50-60)
Grįžti į viršų