sakydavai kad nerukysi, gryzes namo poto kai su draugais po balkonais dumelio patraukei ir kad kvapo nebutu kelis pakelius Tic-Tac isimetes .
Cigaretės - O vaikystėje sakydavai, jog nerūkysi
Anonimas
5492
Anonimas
5515
Viskas yra cool, nerukau, negeriu, nesisvaiginu, reikia valios turet.
Anonimas
5585
Kai buvau maza sakiau, kad negersiu nerukysiu nevartosiu narkotiku. Ir man pavyko tik liudziu del to kad sesei vos 8 metukai o ji jau ruko
Isvykau112
5620
Turbūt nėra tokio kuris nebūtu to sakęs, aš irgi tą sakiau, bet...
Anonimas
5716
Sakiau, ir ką? Valios turiu ir nerukau.
zDon
5721
tiesa ;D
Anonimas
5745
Seni, geri laikai buvo, Einu parukyt :D
Anonimas
5747
#52 kai ;D dabar visada taip sakysiu ;]
Anonimas
5747
aki :D
Anonimas
5747
Kaip pirstu i kai
OoS
5773
O aš nesakiau ir šieną arba laikraščius rūkydavau :|
ninadalala32
5773
Joo,as ir taip sakiau. O dbr kas? Su draugais visada traukiam..
Anonimas
5776
as ir taip sakiau...kad niekada niekada....
Anonimas
5781
o ash sakiau kad negersiu nerukysiu ir narkotinu nevartosiu, o dabar geriu rukau ir zole putu. :D
Anonimas
5791
Visishkaj teisingai ;]
Anonimas
5811
#42 blemba, rimtai :/
Anonimas
5811
Sakiau, kad negersiu ir nerukysiu, o dabar :D
helldude
5821
nerukiau ir jau neberukysiu
Anonimas
5825
Aš eniau rūkančius keikiau, o dabar pats rūkau :/
minjo
5834
ir nerukau :P
Anonimas
5851
sakiau ka negersiu kaip tevas dar...
Anonimas
5860
ir vis dar tęsiu savo pažadą.:P
Anonimas
5862
nerūkau :|
Anonimas
5865
aina nx ;D
Kristea
5866
Tiesa tiesa ;D
Anonimas
5867
Demotyvacija nera lieva del to jog kai kurie is jusu neruko ;D Aisku rukantys geriau supranta.
Anonimas
5871
jo cia tikrai tiesa.. atsimenu kai kiemo draugas sake kad jo tevai neruko tai ir jis nerukys... bet dabar dumija kaip reikiant..
kasiakas
5885
#30 as kekviena savaitgaly sakau kad nebegersiu :D
Anonimas
5885
Gryna tiesa ;D
Prancuzasgnk
5887
as ir dabar nerukau
sch
5888
sakydavau kad ir negersiu :D
Rimtautaso
5888
Teisybe :)
chzarija
5889
aha
Anonimas
5904
Sakiau, sakiau... ;(
Linciukas99
5913
jai nori tai ir nerukai nors pats nesenai meciau :) #21 pritariu
Anonimas
5916
Nerukau ir dabar... Ir ka?
Anonimas
5921
bandžiau, nebandau, ir nebebandysiu, nes vos nenumiriau...
Heretic
5925
Nesakiau bet rukysiu ! xD
Anonimas
5925
cia dziku ir lervu kiausineliai prideti
Anonimas
5935
sakiau: nerukysiu, negersiu, ir ish viso nesuprasdavau kaip galima weed rukt. Dabar suprantu xD (y)
Anonimas
5936
tiesa :)
Mantas4
5937
Ble... totaliai demotyvuoja, jau gal pusmetis kaip nerūkau, nors kai buvau mažas su seneliu traukdamas nepridegtą sakiau, kad niekad nerūkysiu :-]
Anonimas
5937
grynai tiesa...:D mano atzvilgiu...
Viilius
5939
Rūkau ir rūkysiu ;D
Anonimas
5939
nesakiau ir nerukau :D
Anonimas
5939
Sakem ir negersim...
J0keris
5939
www.demotyvacija.lt/impossible-is-nothing-1236650.html
indigokid
5939
;x
Anonimas
5939
Kartą pabandžiau, taip ir mečiau :)
Anonimas
5940
na kaip sakiau taip ir sakau, tik per tusus nebent pripises papesu bet tik gatavas tai cia nesiskaito :D
|

