pasijuokiau is jusu komentaru,gaila bet nerodo
Buvo laikai, - kai vaikinus kabindavo kitaip.
Anonimas
4967
Anonimas
5202
pirma kart kai ziurejau galvoju eik tu na o kai nusiraminau pamirsau kad pas mane automatiskai is naujo pasileidzia tai ble is to antro karto galvojau kad apsisikau :D
Anonimas
5235
Eikit jus ...... Kai issigandau :D
Anonimas
5260
PRISISIKAU :D
Anonimas
5261
as daugiau sito sudo nx neziuresiu man sirdies smugis ivarytas ble pydarai nekelkit situ sss... :O nualpsiu
C11
5271
Taip ir nepažiūrėjęs šito video liksiu.
Anonimas
5282
Kaip lietuviskai tas video pavadinimas??? isverskit plzzz
Anonimas
5288
nesveiki blt. su tokiom demo i kapus nuvarysit.
Anonimas
5331
Blemba rankos nutirpo
Anonimas
5347
py*e ne pabegau nu bl*t
Anonimas
5358
Va vienintelis komentaras kur mane pralinksmino :D o geros? :D#28
Anonimas
5373
Ejna pypint dar pasigarsinau nes negirdejau kaip ta mergaite sneka.. aha.. .to ir uzteko :D rankytes dreba.. kojyciu nejauciu sirdis irgi tarsosi i sonus :D geras sitas :D reikes kamnors parodyti kas megsta prikolus :D
Anonimas
5373
pzdc, kai prasidejo tas klyksmas ausine i siena sviedziau ir da kojas su kaklu suparalizavo :D
Anonimas
5373
pzdc nuo kedes pasokau :D o dar ausines buvau uzsidejas :D
Anonimas
5373
AS bbd, nuo kedes nukritau ;D Rankos koki 15min drebejo ;D
Anonimas
5373
ajebat kai zvengiau :D
Mivo.
5373
Prasukinėjau ta video, nes nieko nesupratau :D bet kažkurioj vietoj paspaudžiau ir buvo kaip tik tas pasibaigęs. Galvoju, reikia susirast kas ten buvo, o ausinės ant didelio garso, nes ta pinda tyliai šnekėjo. Žodžiu, ausnės į sieną skrido :D
Anonimas
5373
u jezau kaip baisu man buvo
Anonimas
5373
o kas ten buna? kas ten toks ant galo???
TiesiogRuta
5373
Gera sese turiu net man tokius parodo ;D o as dar paklausiau ar nebus taip kad ant pabaigos didelis garsas pasigirs. Jinai sako ne ne viskas ok tik isiklausyk ka mergaite sako. Ble kai sokau! :D
AtractQ
5373
Nxj infarkto vos negavau :D guliu nakti ir ziuriu sita vid. Ta merga labai tyliai snekejo tai uzsigarsinau... Poto pasigailejau
Anonimas
5373
si video paziureje, mire jau 3 zmones
Anonimas
5373
da nu..... infakta galima gaut
Anonimas
5373
Tamsoj pats tas :D ne kiek vaizdai gasdina kiek tas riksmas :D
Anonimas
5373
Klausau klausasu ir neiko negirdziu pasigarsinau bet vistiek pradejau skaitys komentarus ir praleidau visa idomuma
SeToNaSS
5374
specialiai ant tos vietos dar garsa paddinau... :\
Anonimas
5374
sirdies smugis
Anonimas
5374
Vos infarkta negavau :D
Anonimas
5374
tikrai. Normalus laikai budavo. Bet wiskas keicias..
Anonimas
5374
krc uzgarsinau ant viso garso nes nk negirdejau o paskui jau isgirdau:D
Anonimas
5374
Spekit kokie buvo mano patys pirmi trys istarti zodziai po sito sudo.
Anonimas
5374
na, bent jau i tulika nebenoriu... tik i dusa...
Anonimas
5374
Gerai kad pirma komentarus perskaiciau,tai net negarsinau :D
anonimas
5374
pripazistu nesitikejau to
Anonimas
5374
#8 as irgi taip padariau, galvojau kazko cia per tyliai
Anonimas
5374
as tai vapse ausi prie kolonkiu prikisau....
Anonimas
5374
Garsinau garsinau, bet tikėjaus to, tai tylint pradėjau ;D Tai viskas ok :D
Anonimas
5374
#5 kurmis tu gal?
Anonimas
5374
As jau nujauciau ta :) Net nesigarsinau :D
Anonimas
5374
I don't want to live in this planet anymore.
muhahahha
5374
BUVO !@!!!!!!!!!!!#@!#@!#$!#$$#@!$#
Anonimas
5374
blt....
Anonimas
5374
Nu, netvirtinkit tokiu, zinom tokius, bet kartot nesinori.
Anonimas
5375
eiii-ii-ii naa-aa naa-ahu-u-u-u-j, net nejuokinga. : /////
|

