Šiaip jis Dar turi tavo mama
Aš noriu - turėti tavo namą, tavo moterį ir tavo šalį.
Anonimas
3767
Anonimas
3768
O kaip vadina lietuvius kurie anglijoje norgei prisidirba ogi panasiai kaip ir tuos pabegeliai
Anonimas
3769
O kiek pabegeliu jau turejai tuose kedainiuose, kad tau jie patinka? speju nei vieno, ir lietuvi tik koki viena girta turejai, nes tokia baisi eis, kad tikiesi, jog bent jau pabegelis koks ims tave i pora, nes poto kazkaip ten apsizenijus galetu europos sajungininku patapti ir jis. Sekmes tau.
Anonimas
3769
Kai privažiuos čia jų, tai baigsis jums visokie juokai arba optimizmas dėl jų.
Anonimas
3769
#6 Yra sočiai, tik jų nedomina tokios sudėvėtos šliurės, kaip tu :D
Anonimas
3769
mAN PATINKA PABEGELIAI,NES LIETUVOJE GERU VYRU NERA
Anonimas
3770
#4 Tai kas vaikus metote i sulinius ir moteru nei salies nemokate myleti.
Anonimas
3770
b#bi gausi, o ne tai, kas priklauso mums
Anonimas
3770
#1 Norečiau bet prieš tai noriu padaryti tavo žmona,dukra ,mama ir tave pati!
Anonimas
3770
paranojikai
Anonimas
3770
o kinžalo šiknoi ar nenori?
|

