#2 krč mldc. :D:D:D
Aš daviau jai raktą nuo savo širdies,
5738
Nori tapt įžymus?
5738
Pagarsės kaip maniakas. :D
Kodėl forsų visalaik būna daug?
5738
nice one :D
Kad ir kokią mėgstamą melodiją
5738
#3 Taip pat ir aš darau :D
Man atrodo čia "kalnų Tibeto šarpėjus..."
5741
:DDDDDD tai kaiii demotyvuoja :D
KAUNAS:*
5741
#13 O Vilniaus dar negriaus,nestatys dar miesto. :)
Geriausiai apšviesime tas vietas,
5751
#5 :D
Kairėje - Moteris
5759
Nereali demo,galėtu susimąstyti tie,kurie mūša savo antrąją pusę galvodami kad yra tikri vyrai ir nuo to bus galingesni ir "kietesni"
Nes kai Kaune pairodo vaivorykštė
5759
Vaivorykštė tada tikrai nerealaus grožio buvo,o žmonės gyvenantys ne Kaune manau turėtų susilaikyti nuo komentarų,kadangi matos,kad juose jau jokios džiaugsmo kruopelės nebeliko,ir nebemokat net ir mažiausiom gyvenimo smulkmenom pasidžiaugt. Gėdos turėkit :)
Jeigu tu man šiandien nepaskambinsi
5759
#4 prajuokinai :D
Atgal123456Pirmyn