hm,jei pats/i kūrei,tai super. Retai jau kada gera demo pasitaiko šiame tinklapy,o šita viena iš tokių :)
Netenkink savo savimeilės
5649
Graži mašina ir graži mergina
5658
#6 :DDDD taikliai
O tu
5662
Taip. Jei reiktų,stengčiaus ir daugiau.
Pedo-Bear
5666
Adminai tokie nevykėliai,kad net šitą demo patvirtino.. Dar neseniai žiūrėjau nepatikrintuose ir šita demo buvo. Pagalvojau tada "Nu jau šitos tai tikrai nepatvirtins" Mhm. Per geros nuomonės buvau apie šitą puslapį
O kaip
5681
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15 negaliu patikėti,jūs visi esate teisūs
Nostalgija
5687
Atsimenu taip fainai būdavo ten pasėdėt.. aš nežinau kuom,bet mircas daug gerų prisiminimų man palikoo :D
Gyvenimas tęsiasi
5687
#15 Ojej,protinguole tu.Kad žmogus pasisako,kad jam gaila tokio šunyčio,kaip šitas,tai jau reik iš to problemą daryt.
Žiema
5690
:DDDD bent būtum patylėjęs #6
ARIEL
5690
Eikit eikit,stumikai,jūs. Kai užgauliot,tai sugebat pirmoj vietoj,o kad savo protu pamąstyt,kad Žalgiris tą pačią mūsų Lietuvą garsina,tai neišeina jau žiūriu. Ką,mes gal skirtingos šalys,kad ėstumėmės kaip šuo su kate? Nors ką čia,šalys,ir tos geriau sutaria. Man gėda dėl mūsų "vienybės" gal pradedam daryt išvadas?
Būk atsargi svajodama,
5707
#31 jeigu tu sau su tokiu svoriu ir tokiu ūgiu atrodai apkūni,tai manau tau pats laikas pasigydyt.
Atgal123456Pirmyn