PATALPINTI

Man atrodo čia "kalnų Tibeto šarpėjus..."

2010.10.06 19:20 Anonimas
  • 2
5
suo, tibetas, sarpejus, geriausias, draugas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Man atrodo,kad tau ner ka veikt kad tokias nesamones daraj..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
man atrodo kad tavo demo dar sudinesnis uz ta kuri parodei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Koks skirtumas kokia veislė...
Bet draugą tai ilgam turiėsi..
Ir koks skirtumas dvarniaška ar kalnų Tibeto šarpėjus...
madness 5741    
:D tai kaiii demotyvuoja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
:D
Grįžti į viršų