PATALPINTI

Jie - Europos čempionai, - bet per žinias neparodė.

2010.11.16 Suldubuldu
  • 1044
77
regbis, u20, lietuva, lt







Nuotraukos nėra
Anonimas 4816    
#58 Matomai pats lenkas ir busi nes sutokiom nesamonem kaip tava verta patileti mazvaikis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5161    
taip yra nes is krepsinio litai geri eina ir investuoja daug kas ,reklamuoja ir t,t
Nuotraukos nėra
Anonimas 5182    
Ignai #71 . Sakai kad 80 procentu reik finansuoti kasi, nes tipo mes ten geriausi ? bet kodel mes cempionai kitose srityse o ne kasy ?
TheDemotivator 5307    
Lietuvoj per zinias tik kasi ir kartais fule parodo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
krepsinis tipo zaidimas px kad ta kamuoly nuo vieno galo iki kito viena ranka gali permesti. iseina zaisti be jokio apsilimo ir verke kdl tiek daug traumu... atsiprasau uz klaidas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
jus visi ciulpiat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
ka jus cia svaigstat, stumiat ant krepsinio. Taip ir turi but. 80 proc sporto federacijos biudzeto i krepsini, nes lietuva nuo seno yra krepsinio salis! geriau vienoj sakoj buti geriausiems, negu daugelyje vidutiniskiems. Aisku gerbiu visas sporto sakas, ir saunuoliai regbininkai, bet tie, kas manot, kad krepsiniuj reikia mazesnio finansavimo issimiegokit :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Krepšinis čiulpia štolcą.
Figo1393 5598    
#59 gi cia prikolas :D
Figo1393 5598    
Pamojna :D
erikaslt 5672    
#64 tylėk šūdo gabale.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
uzdare :S
Nuotraukos nėra
Whip 5686    
cia kaip po stingo koncerto... Atvaziavo kazkoks s**zius i lt su simfoniniu orkestru, ji aplanke 10 000 ziurovu ir per tv3 zinias maciau... Tipo afigienas koncertas ;D O po metallicos koncerto nieko nesake, nors per 2 dienas metallica mate ~19 000 ir visus bilietu pardavimo rekordus sumuse ^^ Nebeziuresiu daugiau teliko...
bagyra666 5687    
teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#59 aaa kazka tu paistai nelogiskai cia...
BlizgexD 5693    
nu ka as zinau,apie krepsininkus kalba beveik pastoviai,dar betruksta,kad pasakytu kada jie i wc nueina.... ne gana to,kad regbistai normalaus remimo negauna tai dar ir nesugebejimas pagirti regbistus vyrukus viesai ypac tokia proga istokro gana parina....
earlas 5693    
tikrai vertas savaites demotyvacijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
pauliau. ziaurus esi, dzin kad klaida viena_ p.s Per žines rodė, bet tiek kiek krepšininkams tikrai nebuvo dėmesio, nors ir čia istorinė pergalė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    

gal padarykit demo, pvz, as rasau CE o ne ČIA, nes mane geriau supranta kaip mazvaiki :D debilu karta (vaiku ir ne tik) lenkai ble
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
u18 krepsinio transliacijas tiesiogiai turejom , nesuprantu apie ka tu kalbi #57...
Freshka 5694    
#56 Ne, tai as ir noriu pasakyt, kad apie krepsinio ar ten futbolo jaunuolius taip pat ne tiek jau daug pasako per zinias. Na, zinoma, reiketu labiau i tai atsizvelgti, nesvarbu koks amzius. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
na ir kas, kad iki 20 metu? Lietuva tai garsina, aisku, smagiau ziuret ten apie pedofilus visokius...
Freshka 5695    
bet cia juk tie jaunuoliai iki 20 metų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#51 balvonas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
#48 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
Lietuva krepsinio salis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#48 geras ":D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Per žines rodė, bet tiek kiek krepšininkams tikrai nebuvo dėmesio, nors ir čia istorinė pergalė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
cia sahmatininkai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
justinai urbonai,mes didziuojames tavimi .saunuolis.....ir visi jus saunuoliai,verti pagyrimo ir pagarbos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Seip 5 is Jurbarko,jei Siauliuose mokosi,nesiskaito,kad siaulieciai,cia tam kas rase,jog tik 3.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Nebūtina, žmonės, demotyvacijos suprasti tiesiogiai, kad per žinias neparodė, čia galima įžvelgti kur kas gilesnę mintį .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Jurbarkas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
JURBARKAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
wallasin 5698    
Nerealus!!
Nuotraukos nėra
andriuzx 5698    
jai ne demo tj visai nežinočiau kad lietuviai regbi žaidžia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Šauniausia tai jog demotyvacijos kurėjas tiesiog nežiūri žinių, nes per žinias rodė.
Nuotraukos nėra
prikolas 5699    
mldc jie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
maladiec jie
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#35 Tai kad cia regbis.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Šaunuoliai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
demotyvuoja zaist krepsini!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
pasol nx toky vyriausybes finansavima sportui, visas bapkes sukisa i kasi ir nesvarbu kad imtynes regbis plaukimas ir taip toliau eina geros prizines vietos visoj europoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#32
Albanas detected?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
zinios turi svarbesniu dalyku rodyt pvz kaip lenkijos, oi lietuvos rytas nusipirko pensininka palost dviem menesiam
Nuotraukos nėra
kittycat 5699    
ką neparodė? kas čia kūrė? jei nežinai per kur rodo tai nekurk:D
Nuotraukos nėra
kittycat 5699    
ką neparodė? kas čia kūrė? jei nežinai per kur rodo tai nekurk:D
gretagreat28 5699    
Kokie purvini vyrukai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Tai kad parode visdelto ;D
(50-77)
Grįžti į viršų