Ačiū, Rwj, Ačiū... :D Ray William Jhonson vitamino C gamintojas. :D :D :D
Niekada, NIEKADA - Nepasitikėk savo priešais
Anonimas
5690
Melina
5702
geras geras :)
chelseafc
5703
ziaurei :D
Anonimas
5705
Ray william Johsnon. youtube.
kamilute
5706
Geras ;D
Anonimas
5707
15tui cia vaiku arba jauniu kokiu lyga
Anonimas
5708
bet tai kaaaaaaaai fail.:D
kiesajr
5708
Niekada nesakyk NIEKADA !!!!!!!!:))
Anonimas
5708
gerai pavare :D
Anonimas
5708
#13 Slabotkei gyvenu, raktus tai aisku kisenei laikau, namie daznai nieko nebuna bu stumiu prie laiptines.
Anonimas
5709
: DDDDD Nuzude : DDDD
Anonimas
5709
kai profesionalai labai daug laiko uzsiema sportu, su laiku ir patirtim jie pamirsta elemantarias pradines taisykles :)
Anonimas
5709
nu piz geras.. : D
Anonimas
5709
#8 kur gyveni? kur laikai namu raktus? ir kada namie nk nebuna ?
Anonimas
5709
eikit mano mociutes amerikietiskam futbole nematet ta lopa pasigautu ir dantis iskaltu
Anonimas
5709
bet kai api*iso :D
ninadalala32
5709
#8 tai ka,tai ka? vat ta kad tau bus taspats kad dbr buvo sitam video.
rCk
5709
;D
Anonimas
5709
#5 As pasitikiu ir ka?
Anonimas
5709
bet tai kai prajuokino ;D
Anonimas
5709
OMG koks fail ;D
Anonimas
5709
nepasitikek savo priesais.. o lyg kas jais pasitiki..
Anonimas
5710
cia genijai :D
zaiCIKas23
5710
cia gerulis :D
Anonimas
5710
galiu tik pamėgint tų žaidėjų emocijas. ir tų kuriuos išdūrė, ir tų kurie išdūrė. tiesiog super :)
Anonimas
5710
Isdure kaip reikalas :D
|

