PATALPINTI
Draugą 5594
Duche tu , čia juk kreipinys , o kreipinį išskiriam . Lietuvaitė mat . : D
Draugą 5601
Žiurke Diana , užsikrūšk :}
#1 Jeigu kas ir nusikopijavo nuo manęs tai ne mano reikalas , o tau ar nevertetu uždusti ? :) Niekam tavo nuomonė neįdomi . ;]
Grįžti į viršų