PATALPINTI
Prisijungti
PRISIJUNGTI
Prisiminti mane
arba
jessina
:
:
#69403
:
0
:
0
:
25
:
0
:
3
(0)
(25)
(0)
(3)
Draugą
5594
Duche tu , čia juk kreipinys , o kreipinį išskiriam . Lietuvaitė mat . : D
Draugą
5601
Žiurke Diana , užsikrūšk :}
Aš žinau savo saiką , -
5696
#1 Jeigu kas ir nusikopijavo nuo manęs tai ne mano reikalas , o tau ar nevertetu uždusti ? :) Niekam tavo nuomonė neįdomi . ;]
Grįžti į viršų