PATALPINTI

Aš žinau savo saiką , - - nukritau ir pakanka .

2010.10.05 18:57 jessina
  • 1
2
Aš žinau savo saiką , -







Nuotraukos nėra
jessina 5696    
#1 Jeigu kas ir nusikopijavo nuo manęs tai ne mano reikalas , o tau ar nevertetu uždusti ? :) Niekam tavo nuomonė neįdomi . ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Turėkit saiką kurt tas pačias demotyvacijas po kelis kartus į dieną...
Grįžti į viršų