sitas geras :P
- :
- : 0
- : 59
- : 14
- : 143
- : 1514
Nors sniego ir nėra
5691
Gal jau nebeverkšlenkit ,
5691
Buna baisiau..
Irma
5691
Jo, db vos izijungi telika apie ja sneka..
Kai nėra pinigų
5691
Kieta mashinyte :DD
Jinai visą savo gyvenimą laukė tobulo vyro...
5693
Gerai darė :)
Kava - rytinė laimė, kurios šilumą pajuntame viduj
5693
Fu.. kava..
Pakelis
5693
Joo :DDDD
Niekada nesigailėk to,
5693
Tada dislike..
Ar laimėsim, ar ne,
5693
Nu va cia db bus komentaru :DD
O būna ir tokių
5693
Nu as tj negaliu pakest kai mama fb turi, tuolab kai tik 10 friendu ten turi, tj mano siena lbj aktuoli jai :DDDD
Atgal7374757677787980818283Pirmyn