PATALPINTI

Ar laimėsim, ar ne, - mes mylėsim tave !

2010.11.21 18:37 lanzbergis
  • 2
16
zalgirio, fanai, niuchaite, sliapu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#10
Eik tu kadras vietoj vilniaus turi buti kaunas ir visi ta zino nevykeliai kaunieciai kopina bl :D Eikit blt vilkavisko piena gert i dziaukites :D

VISI VILKAVISKIO PIENINES FANAI!!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#14 vistiek glusas esi xD nx pasiziurek ka prirases, o poto mokyk kitus :D lol xD ka be sakytuk vaizdelis aiskus. rytas Lietuvos geda. Dbr ZALGIRIO era!
winston 5693    
nieko as apie 50 tasku nesakiau, akinukus stipresnius uzsidek :] esme tokia kad tokio pazeminimo kokia patyre zali urodai Rytas nepatyre ir nepatirs niekada ;] matematikas 12metis skaiciuot moko ha ha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
winstone - ismok skaiciuoti ;) 100-58=42 taskai, o dabar parodyk kada laimejo rytas ant 50 tasku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
rytas istorija. lenkai galit sleptis, nebera jusu didziojoj lietuvos krepsinio padangej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
tai buvo tada kai zalgiriui buvo krize.. tada tikrai jiem nesiseke, o dabar Zalgiris atsigavo ir islipo is tos krizes, tai baikit cia stumt ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Oho! Vieną kartą nušlavė ir pzdą. Turbūt visą gyvenimą tik tą pergalę ir prisiminsi. Šūdas ne sviestas - vilnius ne miestas. :) Lenkai..
winston 5693    
„Lietuvos rytas“ rekordine persvara nušlavė „Žalgirį“ 100:58
ivesk sita fraze i googla burunduk tu mazas ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#7 nu kad taip net nebuvo niekada ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
mes bent jau nestumiam ant savo komandos kaip kaunieciai, pralaimeja kadaise rytui 50 tasku skirtumu...
gize 5693    
VISI KAUNO ZALGIRIO FANAI!
Ugh 5693    
Mes mylėsim Tave, ŽALGIRI! ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
:D apgailetina demotyvacija :)
gretagreat28 5693    
Nu va cia db bus komentaru :D
Nuotraukos nėra
SenSey 5693    
Teks mylet pralaimetojus..
winston 5693    
ir Lietuvos cempionais busim mes visada!
Grįžti į viršų