lora1351> yra geru :) taciau nera tobulu. Kaip ir merginu :)
|
|
|
Anonimas
5693
lora1351> yra geru :) taciau nera tobulu. Kaip ir merginu :)
Anonimas
5693
Kokia gera demo vadinas nera geru bicu nera.....
Anonimas
5693
Greta kiek tu gali nesamoningai komentuoti. Be ryšio tie tavo komentarai ir po kiekviena demotyvacija. Pailsek gal biski
gretagreat28
5693
Gerai darė :)
|