Nuu dar šūdinom :D
Gerkim dienomis tik iš Š raidės - šeštadieniais, šiandien ir šiaip
Anonimas
4894
Anonimas
5617
butent taip tikri lietuvei ir daro:D
Anonimas
5618
tas tai geras:D
Anonimas
5619
ir dar alu is š - švyturio
Anonimas
5620
Kokia čia demotyvacija? Čia bajeris, o ne demo. Jei būtų raginama negerti ir būtų koks žiaurus paveikslas, tai suprasčiau. O dabar deda viską, ką tik mato. Dėkit normalias demo.
Anonimas
5620
Lygiai tas pats kasd sakytu Degraduokim.Pats ir gerk, pasizek, kad daugiau nei puse lietuviu gert nemoka ir tik problemu prisidaro :)
Anonimas
5620
flagiavimas
Anonimas
5621
Turetu but šestadieniais, šokiadieniais ir šiandien
Anonimas
5621
aaa cia nesamone nes siaip zodis ne diena ir be to galejot nors Lietuva gerbt idedami Geriausia pasaulyje alu, o ne calsberg :)
Anonimas
5621
ir busi duhu kur duhai duhins :D kas gere
Anonimas
5621
Kas cia per nesamone? dienomis - "Siaip" ir "Siandien" :)
Anonimas
5621
#11 (y)
Anonimas
5621
"šiaip" buvo parašyta šeip :) Tai kam čia mokytis?
Brigita
5621
Aš irgi pridėsiu, BU-VO.
Anonimas
5621
buvo.
Anonimas
5621
Kiek galima tą patį per tą patį dėt?
Anonimas
5621
dar šiokiadieniais ir šventėm ;D
Anonimas
5621
Visi pijokai ir alchašai like šitą demo
Anonimas
5621
siai nediena
kiki17
5621
www.demotyvacija.lt/geriu-tik-dienomis-kurios-parasideda-raide-s.-1268479.html buvo
Anonimas
5621
#2 tai matosi, kad tau reikia jos mokytis...
Anonimas
5621
buvo gi jau tokia demotyvacija...
Lukrecija123
5622
(y) :D
Anonimas
5622
Prote šiaip gi rašos...
Anonimas
5622
uzskaitau
Anonimas
5622
Ne,demotyvuoja,kad reikia negerti,o mokytis lietuviu kalba :))
Betrixx
5622
demotyvuoja gert...
|

