Eik tu sau, tikrai nežinojau. Tai dar pasakyk kad trečiadienis ne penktadienis... pasaulio pabaiga!
Pirmadienis - yra pirmadienis....
Anonimas
5621
Anonimas
5621
as siandien taip atrodziau :D
Anonimas
5621
Žymės. ;D
Anonimas
5621
Cia galima palaikint tik del sito paveiksliuko. :D
Anonimas
5621
dafiga tokiu paciu demotyvaciju tik paveiksliukai skirias, net nebeydomu.
Anonimas
5621
Man tai pavyzdziui lengviau atsikelt pirmadieni negu penktadieni, nes bunu pailsejus per savaitgali.
Anonimas
5621
Man tai panasiau i sekmadienio ryta po gero savaitgalio
balta.varna
5621
#2 ko tu taip nerviniesi? aš pvz šito nemačiau, daugelis taip pat. Mums tai praskaidrino nuotaiką....Ar tai blogai?
povilasq
5621
buvo bl.
Anonimas
5621
kos jus taip pirmadieniu nekencit. man tai puiki proga pradeti ka nors naujo, sau pasizadeti ka nors
|

