Tiesiog mes tokios jog mums atrodo kad mums gerai be jo (vaikino su kuriuo draugauji) , tad paliekam.. Na o po to... Vėliau nieko kito nedarai kaip griauži save kam jį palikai.. ;)
Moteris - kartais palieka tave tik tam, kad turėtum progą ją susigražint
Anonimas
5845
Anonimas
5877
teisybe
Matoxas
5878
Butu gerai, jei tai butu tiesa...
Anonimas
5886
#7 bandymas susigrazinti zmogu nera zemininmasis.
Anonimas
5886
tikrai buna, nes kartais reikia suprasti ar tikrai esi reikalinga tam zmogui
Anonimas
5887
+5
Anonimas
5887
Tikrai buna, bet jei bernas nesizemina, pati sugryzta apsiverkus, bet po to jau buna per velu.
Anonimas
5887
duociau as jai blet aplieku , jei butu .. xD
Hug
5887
Jap. Tokių būna...
chzarija
5887
nemanau
Anonimas
5887
geras :)
Anonimas
5887
Imanomas variantas...
vadimas
5888
Idomi filosofija :)
|

