Moteris - kartais palieka tave tik tam, kad turėtum progą ją susigražint

2010.05.13 zulia
  • 135
13
moteris,moterys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Tiesiog mes tokios jog mums atrodo kad mums gerai be jo (vaikino su kuriuo draugauji) , tad paliekam.. Na o po to... Vėliau nieko kito nedarai kaip griauži save kam jį palikai.. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
teisybe
Nuotraukos nėra
Matoxas 5878    
Butu gerai, jei tai butu tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
#7 bandymas susigrazinti zmogu nera zemininmasis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
tikrai buna, nes kartais reikia suprasti ar tikrai esi reikalinga tam zmogui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Tikrai buna, bet jei bernas nesizemina, pati sugryzta apsiverkus, bet po to jau buna per velu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
duociau as jai blet aplieku , jei butu .. xD
Hug 5887    
Jap. Tokių būna...
chzarija 5887    
nemanau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Imanomas variantas...
vadimas 5888    
Idomi filosofija :)
Grįžti į viršų