dar ne karto taip nera buve, pieva kazkokia :D
Gera muzika
Anonimas
5045
Anonimas
5114
#2 slamsto klausai, arba dainu zodziu nesupranti.
Anonimas
5114
#2 nezinau,kaip tai veikia,taciau tikrai buna.
Anonimas
5114
www.demotyvacijos.lt/geros-muzikos-indikatorius-1517879.html
Anonimas
5114
#2, nustok klausyt bieberi, tai gal ir bus...
Anonimas
5114
Nu blemba, as nesupranu kaip gali nuo muzikos oda pasisiaust?! Niekada man taip nebuvo ir nebus...
Anonimas
5115
tik atsirado ir iskart kopijuot, ajajaj
|

