dar ne karto taip nera buve, pieva kazkokia :D
Gera muzika
Anonimas
5043
Anonimas
5112
#2 slamsto klausai, arba dainu zodziu nesupranti.
Anonimas
5112
#2 nezinau,kaip tai veikia,taciau tikrai buna.
Anonimas
5113
www.demotyvacijos.lt/geros-muzikos-indikatorius-1517879.html
Anonimas
5113
#2, nustok klausyt bieberi, tai gal ir bus...
Anonimas
5113
Nu blemba, as nesupranu kaip gali nuo muzikos oda pasisiaust?! Niekada man taip nebuvo ir nebus...
Anonimas
5114
tik atsirado ir iskart kopijuot, ajajaj
|

