dabar autorui bus kaput :D
|
doviss1
5739
Anonimas
5739
Apgailėtina
chzarija
5876
diskriminacija
Anonimas
5876
#4 tu irgi tik pusiau zmogus :/ melskis kad zmogus butum apatine kuno dalim :D
Anonimas
5918
Tai jūs visi ne žmogaus kūrinys :)
Vyncas
5919
O aš ne prieš jas : ))) aišku, zjb kai tave laiko žmogumi, bet vistiek..
Anonimas
5919
Moterys tik sonkauliai.
Anonimas
5919
AhhaAAHhaaAHAha :D
|

