Tu gali! - Įrodyti, kad esi per silpnas gyvenimui.

2011.02.05 zcarrier
  • 146
44
savizudis,ant, stogo,irodyk,kad,esi,per, silpnas,gyvenimui







Nuotraukos nėra
Anonimas 5055    
Tu gali.. ŠOKTI!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
nu ir irodysiu. man nebus labai geda kad as per silpnas gyvent. nx nekenciu saves
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
#40 taip kad su juo turi bendrauti, auklet, taip skatint ir jo pacio bendravima. o ne xujomajo uzsiimt savim.
Nuotraukos nėra
zcarrier 5393    
#38 Pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
#38 kodel tu manai kad seima reiketu kaltinti? jei pats vaikas nepasokoja seimai kas dedasi tai kaip ji gali pagelbeti :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
ner cia jokios demo, zodziu zaismas ir viskas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
logiskai pagalvojus savizudziu be priezasties nebuna juos pernelyg stipriai veikia aplinka ir jie nebegali visko kaupti nemanau kad tai galima vadinti valios nebuvimu taip kad manau labiau reiktu kaltinti ne pati savizudi o visu pirma jo seima nes butent nuo jos priklauso vaiko visas likusis gyvenimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
"Kuo daugiau savižudžių- tuo mažiau savižudžių" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Tikra demotyvacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#30 Ačiū, nebūtumėm čj patys supratę. FAIL.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
:D komentarai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
gedre ir giedrius tai gali but bet pedofile automatas ir peilis ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Užskaitau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
NESU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
ten tuos pirmus komentarus gi tas pats zmogus rase :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Komentarai nerealūs :D
NesTaiPaprasta 5622    
demo nera bloga, bet komentaru spektaklis buvo tiesiog fantastishkas! tobula! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Va čia bent tikra demotyvacija :)
povilasq 5622    
pzdc. neber zodziu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Loxai tie kurie bando pasitraukt anksciau, gyvenimas ir taip trumpas, isnaudokit ji visa iki maximumo, nes po to nebus nieko!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Dekui dekui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
bent jau tikra demotyvacija cia ;] ir gera +5
Teenagor 5622    
:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Puiki vaidyba!Bravo!!;********
Tas automatas ir pedofile geriausiai vaidino!As apshales!BRAVO! ;*****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
laba diena
mgudaite 5622    
Krc zmonems demesio truksta tai chatint komentaruose pradejo zdz...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
PABAIGA. Išvados - nekurk nevykusių demotyvacijų, nes bus šitaip.
Nuotraukos nėra
bjaurastis 5622    
Tu gali ! likti aklas - per sakute
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Giedrius has lost his penis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Kaip romantiška. <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Omaigad!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Giedre, aš mirštu, žinok, kad aš tave myliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Yra vaiku?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Paukšt! Paukšt! Paukšt! Paukšt!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Kas čia dedasi? Visi ant žemės!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Kviesk tą policiją, galvoju aš jos bijau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Ačiū, Giedre, už palaikymą. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Giedriau raminkis, o tai iškviesiu policiją.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Birute, tavęs čia niekas nieko neklausė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Tai tu žiūrėk "geriausios" skiltyje. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Žiūriu demotyvacijas, tokios lievos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Jo čia aš, ka veiki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Giedriau, čia tu?
Grįžti į viršų