O kaip tu - bandai užgniaužti liūdesį?

2011.02.03 zcarrier
  • 335
46
liudesys,muzika,ausines,o, kaip, tu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4884    
viskas tas pats!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
David Guetta ft Sia-Titanium arba Tony Igy-Astronomia:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
taip ir bandau!!!:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5361    
butent taip.
Nuotraukos nėra
salaga3 5392    
one word: Angerfist
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
pasivaikščiojimu po mišką, upės krantine, pagroju gitara ar rašau eiles, piešiu, susitinku su draugais, paniurkau katiną ar sėdžiu ant palangės (jei naktis) ir stebiu žvaigždes.. muzika ne visada yra geriausias vaistas, nes dažnai ji tik dar labiau gramzdina į liūdesį. bet čia tik mano nuomonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
Taip ir bandau .,:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
#36, matyti kad rimtas sportininkas esi jeigu pries sporta cigarete surukai.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
#24, pritariu 100% :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Parukau ( nors siaip pastoviai ir nerukau ) , tada einu boxo kriausia pamust, gera valanda, kai vos pastoviu ant koju, bunu ramus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
justin bieber
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Wau net ir telefonas mano ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#30 ;D gerai pasakyta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
neliudziu , seip svajoju kaip uzmusiu visus kurie trugdys toliau gyvent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Zvengiu is tu kurie blogiau uz mane ... pvz Demotivacija.lt lankytoju -__-'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#29 mirk tu nedapistas narkomane!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Narkotikais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Sexas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
As tai nepernesu tokiu emo ale demotyvaciju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
#8 lopas tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
as tau rurinu kitas verkiu ir rurinu rurinu pakol geriau pasidaro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Sportu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
nx ta rusiška muzika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Išvedu šunį pasivaikščiot :P
Nuotraukos nėra
adamkus123 5624    
jums geriau nezinoti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Aš tai einu miegoti.. :D tada bent apie nieką galvoti nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
taip pat.mldc kas sukure sia aktualia man demotyvacija
Deimut 5624    
Muzika liūdesio tikrai nenumalšinsi. Kaip tik dar labiau liūdėt pradėtum jei lėtą dainą klausytum :D ir šiaip geriau nulėkt su drauagis į kokį tūsą, prasiblaškyt ir išsitaškyt, kad bent kiek užsimirštų kas nutiko .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
čia omeny turima, kad įsijungi ausinuką ir ant viso garso, genijai Jūs... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
#14 Pritariu visu 100% :]]
Jaded 5624    
Tikrai ne rusiško šūdo klausydamas
fabulous 5624    
liūdesį užgniaužiu susitikdama su draugais.
Nuotraukos nėra
katakomba 5624    
cia tipo klausimacija? krc idejo paveiksleli su klausimu... nu prikolas
Teenagor 5624    
butent taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Piesiu,rasineju.
Nuotraukos nėra
zcarrier 5624    
#8 isvada - sukurk geresne ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Smaukau... čia nei demotyvacija, nei motyvacija, čia niekas, nesamonė kažkokia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Kyslotna : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Mmmmm.... alus?
povilasq 5624    
nu dar pasakykit kad cia ne emotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
nuo kada Rap muzika yra Kyslotna? :D
Nuotraukos nėra
zcarrier 5625    
seip tai cia toli ne kislotna muzika:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
noch feat fame CENTR..kislotna muzika i trasa :D
Nerimtas 5625    
Same lik you bitch :D
Grįžti į viršų