viskas tas pats!!!!!!!!!
O kaip tu - bandai užgniaužti liūdesį?
Anonimas
4884
Anonimas
5238
David Guetta ft Sia-Titanium arba Tony Igy-Astronomia:)
Anonimas
5313
taip ir bandau!!!:))
Anonimas
5361
butent taip.
salaga3
5392
one word: Angerfist
Anonimas
5472
photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/23652_358520543981_131261338981_4667841_7670890_a.jpg
Anonimas
5473
pasivaikščiojimu po mišką, upės krantine, pagroju gitara ar rašau eiles, piešiu, susitinku su draugais, paniurkau katiną ar sėdžiu ant palangės (jei naktis) ir stebiu žvaigždes.. muzika ne visada yra geriausias vaistas, nes dažnai ji tik dar labiau gramzdina į liūdesį. bet čia tik mano nuomonė.
Anonimas
5519
Taip ir bandau .,:D
Anonimas
5522
#36, matyti kad rimtas sportininkas esi jeigu pries sporta cigarete surukai.. :)
Anonimas
5533
#24, pritariu 100% :)
Anonimas
5533
Parukau ( nors siaip pastoviai ir nerukau ) , tada einu boxo kriausia pamust, gera valanda, kai vos pastoviu ant koju, bunu ramus :)
Anonimas
5551
justin bieber
Anonimas
5554
Wau net ir telefonas mano ;D
Anonimas
5586
#30 ;D gerai pasakyta ;D
Anonimas
5608
neliudziu , seip svajoju kaip uzmusiu visus kurie trugdys toliau gyvent
Anonimas
5609
Zvengiu is tu kurie blogiau uz mane ... pvz Demotivacija.lt lankytoju -__-'
Anonimas
5621
#29 mirk tu nedapistas narkomane!!!!
Anonimas
5621
Narkotikais
Anonimas
5623
Sexas :)
Anonimas
5623
As tai nepernesu tokiu emo ale demotyvaciju
Anonimas
5624
#8 lopas tu
Anonimas
5624
as tau rurinu kitas verkiu ir rurinu rurinu pakol geriau pasidaro
Anonimas
5624
Sportu...
Anonimas
5624
nx ta rusiška muzika
Anonimas
5624
Išvedu šunį pasivaikščiot :P
adamkus123
5624
jums geriau nezinoti
Anonimas
5624
Aš tai einu miegoti.. :D tada bent apie nieką galvoti nereikia.
Anonimas
5624
taip pat.mldc kas sukure sia aktualia man demotyvacija
Deimut
5624
Muzika liūdesio tikrai nenumalšinsi. Kaip tik dar labiau liūdėt pradėtum jei lėtą dainą klausytum :D ir šiaip geriau nulėkt su drauagis į kokį tūsą, prasiblaškyt ir išsitaškyt, kad bent kiek užsimirštų kas nutiko .
Anonimas
5624
čia omeny turima, kad įsijungi ausinuką ir ant viso garso, genijai Jūs... :D
Anonimas
5624
#14 Pritariu visu 100% :]]
Anonimas
5624
www.demotyvacija.lt/pumpuokis-kaip-sugebi-1244425.html
Jaded
5624
Tikrai ne rusiško šūdo klausydamas
fabulous
5624
liūdesį užgniaužiu susitikdama su draugais.
katakomba
5624
cia tipo klausimacija? krc idejo paveiksleli su klausimu... nu prikolas
Teenagor
5624
butent taip.
Anonimas
5624
Piesiu,rasineju.
Anonimas
5624
Smaukau... čia nei demotyvacija, nei motyvacija, čia niekas, nesamonė kažkokia.
Anonimas
5624
Kyslotna : DDDDD
Anonimas
5624
Mmmmm.... alus?
povilasq
5624
nu dar pasakykit kad cia ne emotyvacija...
Anonimas
5624
nuo kada Rap muzika yra Kyslotna? :D
Anonimas
5625
noch feat fame CENTR..kislotna muzika i trasa :D
Nerimtas
5625
Same lik you bitch :D
|

