Prieš ir po.. - Geriau prieš naudoti apsaugas, kad nebūtų po..

2010.02.01 remyga
  • 149
31
Prieš ir po..







Nuotraukos nėra
Anonimas 4785    
GAILA MAN JUSU NEVISKAS KAS ATRODU PANASEI AR KITAIP IRA FOTOSOPAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#29 Ka tu nusišneki? tikrai ne visos, nekalbėk nesamoniu. Nesakau, kad ne photoshopas, bet ne visos suapvalėja, kai kurios kaip tik suplonėja neskaitant 'pilvo apimties' . Kiekvienai skirtingai, be to jai jau gal kokiu 23-24 tai manau normalu tokio amžiaus turėti vaikeli. Na, o jei vaikinas daro nepilnamete, tai manau ne tik jos problemos kas bus po to. Turi proto 'pist' nesisaugodamas turėk proto ir augint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Aišku, kad fotoshop'as. Rankos tokios pat plonos. Nėsčios merginos gi suapvalėja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
PHOTOSHOP!!!! gi matosi nes viskas taip pat stovi.. nejaugi atkartoti imanoma???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
sutinku : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
gžražiausios moterys yra kai neščios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
O man tai gražu tas po :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
sypsena isbleso.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Grazute.
Camperis 5853    
#20 pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
grazi mama bus bent nesidare aborto manau tikrai nebus vienisa;D
Gusta-Fang 5867    
Man ir poto dar grazesne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
o man po dar gražesnė.. :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
#12 Gerai pasakyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
grazi ir po :PP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
o gal ji ištekėjus mergina ir nori vaiko (:
Alchemikas 5952    
fotoshopas ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
sexuali mamite=DDD
R083R7A 5965    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5970    
jooo..va ka reiskia supainiot apsauga su apsauginiu........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
man asmeniskai antroi foto tikrai grazesne is veido :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
Komentarasabc, cia jau kaip kam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
uztat pana budama nescia daug grazesne is veido,ir nk cia baisaus nera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5988    
Ir pirmoj ft ji jau su leliuku.. :)
Andrius23 5989    
nx net gaila daros tu panu.. :))
Nuotraukos nėra
Rated 5989    
@Luckey čia jau tėvų fail'as ne mano kaltė, nors aš gimiau kai jiems buvo po 30, tai manau jaunystėj spėjo atsižaist ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
turi beda
giedriuxxx 5989    
rimtai 2 foto grazesne :D
nobody 5989    
o man taip gražu kai moteris nėščia (mm)
Luckey 5990    
Kaip miela pagalvojus,jog pats buvai vaikas. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
Iš tiesų antroj foto gal dar gražesnė, ir kopūstėliai užderėję, tik va tas pilvukas.. ;D bėdos tie vaikai, sugadina viską :D
Grįžti į viršų