GAILA MAN JUSU NEVISKAS KAS ATRODU PANASEI AR KITAIP IRA FOTOSOPAS
Prieš ir po.. - Geriau prieš naudoti apsaugas, kad nebūtų po..
Anonimas
4785
Anonimas
5590
#29 Ka tu nusišneki? tikrai ne visos, nekalbėk nesamoniu. Nesakau, kad ne photoshopas, bet ne visos suapvalėja, kai kurios kaip tik suplonėja neskaitant 'pilvo apimties' . Kiekvienai skirtingai, be to jai jau gal kokiu 23-24 tai manau normalu tokio amžiaus turėti vaikeli. Na, o jei vaikinas daro nepilnamete, tai manau ne tik jos problemos kas bus po to. Turi proto 'pist' nesisaugodamas turėk proto ir augint.
Anonimas
5594
Aišku, kad fotoshop'as. Rankos tokios pat plonos. Nėsčios merginos gi suapvalėja.
Anonimas
5599
PHOTOSHOP!!!! gi matosi nes viskas taip pat stovi.. nejaugi atkartoti imanoma???
Anonimas
5815
sutinku : )
Anonimas
5836
gžražiausios moterys yra kai neščios.
Anonimas
5839
O man tai gražu tas po :))
Anonimas
5840
sypsena isbleso.. :D
Anonimas
5844
Grazute.
Camperis
5853
#20 pritariu :)
Anonimas
5855
grazi mama bus bent nesidare aborto manau tikrai nebus vienisa;D
Gusta-Fang
5867
Man ir poto dar grazesne.
Anonimas
5921
o man po dar gražesnė.. :P
Anonimas
5927
#12 Gerai pasakyta :D
Anonimas
5933
grazi ir po :PP
Anonimas
5946
o gal ji ištekėjus mergina ir nori vaiko (:
Alchemikas
5952
fotoshopas ;]
Anonimas
5954
sexuali mamite=DDD
R083R7A
5965
xD
Anonimas
5970
jooo..va ka reiskia supainiot apsauga su apsauginiu........
Anonimas
5977
man asmeniskai antroi foto tikrai grazesne is veido :P
Anonimas
5984
Komentarasabc, cia jau kaip kam
Anonimas
5985
uztat pana budama nescia daug grazesne is veido,ir nk cia baisaus nera.
Anonimas
5988
Ir pirmoj ft ji jau su leliuku.. :)
Andrius23
5989
nx net gaila daros tu panu.. :))
Rated
5989
@Luckey čia jau tėvų fail'as ne mano kaltė, nors aš gimiau kai jiems buvo po 30, tai manau jaunystėj spėjo atsižaist ;D
Anonimas
5989
turi beda
giedriuxxx
5989
rimtai 2 foto grazesne :D
nobody
5989
o man taip gražu kai moteris nėščia (mm)
Luckey
5990
Kaip miela pagalvojus,jog pats buvai vaikas. ^^
Anonimas
5990
Iš tiesų antroj foto gal dar gražesnė, ir kopūstėliai užderėję, tik va tas pilvukas.. ;D bėdos tie vaikai, sugadina viską :D
|

