GAILA MAN JUSU NEVISKAS KAS ATRODU PANASEI AR KITAIP IRA FOTOSOPAS
Prieš ir po.. - Geriau prieš naudoti apsaugas, kad nebūtų po..
Anonimas
4783
Anonimas
5588
#29 Ka tu nusišneki? tikrai ne visos, nekalbėk nesamoniu. Nesakau, kad ne photoshopas, bet ne visos suapvalėja, kai kurios kaip tik suplonėja neskaitant 'pilvo apimties' . Kiekvienai skirtingai, be to jai jau gal kokiu 23-24 tai manau normalu tokio amžiaus turėti vaikeli. Na, o jei vaikinas daro nepilnamete, tai manau ne tik jos problemos kas bus po to. Turi proto 'pist' nesisaugodamas turėk proto ir augint.
Anonimas
5592
Aišku, kad fotoshop'as. Rankos tokios pat plonos. Nėsčios merginos gi suapvalėja.
Anonimas
5597
PHOTOSHOP!!!! gi matosi nes viskas taip pat stovi.. nejaugi atkartoti imanoma???
Anonimas
5813
sutinku : )
Anonimas
5834
gžražiausios moterys yra kai neščios.
Anonimas
5837
O man tai gražu tas po :))
Anonimas
5838
sypsena isbleso.. :D
Anonimas
5841
Grazute.
Camperis
5850
#20 pritariu :)
Anonimas
5853
grazi mama bus bent nesidare aborto manau tikrai nebus vienisa;D
Gusta-Fang
5865
Man ir poto dar grazesne.
Anonimas
5919
o man po dar gražesnė.. :P
Anonimas
5925
#12 Gerai pasakyta :D
Anonimas
5931
grazi ir po :PP
Anonimas
5944
o gal ji ištekėjus mergina ir nori vaiko (:
Alchemikas
5950
fotoshopas ;]
Anonimas
5952
sexuali mamite=DDD
R083R7A
5963
xD
Anonimas
5968
jooo..va ka reiskia supainiot apsauga su apsauginiu........
Anonimas
5975
man asmeniskai antroi foto tikrai grazesne is veido :P
Anonimas
5982
Komentarasabc, cia jau kaip kam
Anonimas
5983
uztat pana budama nescia daug grazesne is veido,ir nk cia baisaus nera.
Anonimas
5986
Ir pirmoj ft ji jau su leliuku.. :)
Andrius23
5986
nx net gaila daros tu panu.. :))
Rated
5986
@Luckey čia jau tėvų fail'as ne mano kaltė, nors aš gimiau kai jiems buvo po 30, tai manau jaunystėj spėjo atsižaist ;D
Anonimas
5987
turi beda
giedriuxxx
5987
rimtai 2 foto grazesne :D
nobody
5987
o man taip gražu kai moteris nėščia (mm)
Luckey
5988
Kaip miela pagalvojus,jog pats buvai vaikas. ^^
Anonimas
5988
Iš tiesų antroj foto gal dar gražesnė, ir kopūstėliai užderėję, tik va tas pilvukas.. ;D bėdos tie vaikai, sugadina viską :D
|

