GAILA MAN JUSU NEVISKAS KAS ATRODU PANASEI AR KITAIP IRA FOTOSOPAS
Prieš ir po.. - Geriau prieš naudoti apsaugas, kad nebūtų po..
Anonimas
4786
Anonimas
5591
#29 Ka tu nusišneki? tikrai ne visos, nekalbėk nesamoniu. Nesakau, kad ne photoshopas, bet ne visos suapvalėja, kai kurios kaip tik suplonėja neskaitant 'pilvo apimties' . Kiekvienai skirtingai, be to jai jau gal kokiu 23-24 tai manau normalu tokio amžiaus turėti vaikeli. Na, o jei vaikinas daro nepilnamete, tai manau ne tik jos problemos kas bus po to. Turi proto 'pist' nesisaugodamas turėk proto ir augint.
Anonimas
5595
Aišku, kad fotoshop'as. Rankos tokios pat plonos. Nėsčios merginos gi suapvalėja.
Anonimas
5600
PHOTOSHOP!!!! gi matosi nes viskas taip pat stovi.. nejaugi atkartoti imanoma???
Anonimas
5816
sutinku : )
Anonimas
5837
gžražiausios moterys yra kai neščios.
Anonimas
5840
O man tai gražu tas po :))
Anonimas
5841
sypsena isbleso.. :D
Anonimas
5845
Grazute.
Camperis
5853
#20 pritariu :)
Anonimas
5856
grazi mama bus bent nesidare aborto manau tikrai nebus vienisa;D
Gusta-Fang
5868
Man ir poto dar grazesne.
Anonimas
5922
o man po dar gražesnė.. :P
Anonimas
5928
#12 Gerai pasakyta :D
Anonimas
5934
grazi ir po :PP
Anonimas
5947
o gal ji ištekėjus mergina ir nori vaiko (:
Alchemikas
5953
fotoshopas ;]
Anonimas
5955
sexuali mamite=DDD
R083R7A
5966
xD
Anonimas
5971
jooo..va ka reiskia supainiot apsauga su apsauginiu........
Anonimas
5978
man asmeniskai antroi foto tikrai grazesne is veido :P
Anonimas
5985
Komentarasabc, cia jau kaip kam
Anonimas
5986
uztat pana budama nescia daug grazesne is veido,ir nk cia baisaus nera.
Anonimas
5989
Ir pirmoj ft ji jau su leliuku.. :)
Andrius23
5989
nx net gaila daros tu panu.. :))
Rated
5990
@Luckey čia jau tėvų fail'as ne mano kaltė, nors aš gimiau kai jiems buvo po 30, tai manau jaunystėj spėjo atsižaist ;D
Anonimas
5990
turi beda
giedriuxxx
5990
rimtai 2 foto grazesne :D
nobody
5990
o man taip gražu kai moteris nėščia (mm)
Luckey
5991
Kaip miela pagalvojus,jog pats buvai vaikas. ^^
Anonimas
5991
Iš tiesų antroj foto gal dar gražesnė, ir kopūstėliai užderėję, tik va tas pilvukas.. ;D bėdos tie vaikai, sugadina viską :D
|

