AMERIKA vs. RUSIJA

2011.05.17 kasiakas
  • 806
25
vyrai,moterys,rusija,amerika,rastas







Nuotraukos nėra
Anonimas 3496    
Dasa: Sakai bobos ar ne? Pasakyk tai VDV desantui
Nuotraukos nėra
domiter 5290    
Russia Win

Nuotraukos nėra
Wonderas 5512    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
RUSSIA FTW!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Kad jus žinotumet kiek ta boba sveria!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
13# Pilnai pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Kad jūs žinotumėt kiek tas rąstas kairėje sveria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
geriau jau boba be kiausu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
geriau jau boba su kiaušais nei senis be jų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Tj aisku ten vyrai bobos, o rusijoj bobos tikri vyrai :D
puukis4 5517    
opa
Teenagor 5517    
Russian wins.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
amerika SUCK BIG RUSSIA DICK!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
Boba su kiaušiais. :D
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5518    
#5 Ir gerai, kad nupisinėja, nes aš nemačiau daug ir galbūt daug kas nematė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
#4 Žiūriu kariuomenė paveikė lietuvių kalbą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
#Like
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
pas babulka chatoj kelio ženklas mėtos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
kiekvienas medis skirtingas,ir skirtingai sveria :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
#2 XD stumikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
viska is Funnyjunk nupisineja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
o kariuomenei buvai :)? ten specaliai uzduotys duoda kad sunkiau butu daryt padarysi atsispaudymus tada pasakis iskelkit rankas pasisemt is kosmoso energijos :D o kaip iskelsi ir palaikisi 5-10min pajusi kad jau semt energijos negali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
grindis sluot be ranku ir sunkiau, bet ar sluoji?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
amerikieciam sunkiau :)taip rankas iskelus pamegink ka ilgai palaikyt :)
Grįžti į viršų